اخبار برگزیده

18 فوریه 2018

رایولا سخت در تلاش برای تبدیل شدن به مدیر برنامه های ایکاردی

18 فوریه 2018

بد بازی نکردیم …

17 فوریه 2018

جنوا 2-0 اینتر : مربیِ ِبد ، بازیکنان ِبد ، نتایج ِ بد ، اینتر ِ بد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

معاوضه ی بروزوویچ و موستفی ؟

 

اینتر دات آی آر _ اینتر میتواند هافبک کروات خود را بعنوان بخشی از معامله برای جذب مدافع آلمانی مدنظرش به توپچی ها پیشنهاد کند.

 

داوید آمویال خبرنگار سرشناس ای اس پی ان گزارش میدهد اینتر ممکن است برای جذب شکودران موستفی هدف خود برای تقویت خط دفاعی به دنبال همان راه حلی باشد که اخیرا بین آنها و والنسیا برای معاوضه ی کندوگبیا-کانسلو شکل گرفت (معاوضه ی قرضی و با حق خرید) و بدین ترتیب مارسلو بروزوویچ میتواند به طور قرضی برای جذب مدافع آلمانی راهی لندن شود. آمویال میگوید :

“پس از جدایی جیسون موریو اکنون اینتر با کمبود مدافع میانی مواجه است. درحالی که هدف اول آنها الیاکوئیم مانگالا از منچسترسیتی است اما آنها با ایجنت موستفی برای بازگرداندن او به سری آ تماسهایی برقرار کرده اند. رسیدن به توافق با آرسنال دشوار است زیرا توپچی ها میخواهند برای فروش موستفی اکثر مبلغ ۳۵ میلیون پوندی که فصل گذشته برای او هزینه کردند را بدست بیاورند درحالی که اینتر میخواهد او را قرضی و با حق خرید در اختیار بگیرد. بعنوان یک راه حل جایگزین ، مارسلو بروزوویچ که مورد توجه آرسنال قرار داشته میتواند وارد معامله شود ؛ یعنی دقیقا مانند معامله ای که اینتر و والنسیا برای معاوضه ی کندوگبیا و کانسلو اخیرا روی آن توافق کردند. “
    

هیچ نظری وجود ندارد