اخبار برگزیده

۳ مهر ۱۳۹۶

اسپالتی از فصل پیش بهتر کار کرده است

۳ مهر ۱۳۹۶

احتمال کنترل دونالد ترامپ بر آینده اینتر

۳ مهر ۱۳۹۶

۱۸ اکتبر دیدار سانینگ و مقامات چینی

برترین گلزنان لیگ

دیبالا

یوونتوس

10 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

ایکاردی

اینتر

6 گل

مرتنس

ناپولی

6 گل

ژکو

رم

6 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

4 گل

پرسیچ

اینتر

3 گل

ثریائو

اودینزه

3 گل

کوترونه

میلان

2 گل

لیاییچ

تورینو

2 گل

سوسو

میلان

2 گل

کسیه

میلان

1 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

معاوضه ی بروزوویچ و موستفی ؟

 

اینتر دات آی آر _ اینتر میتواند هافبک کروات خود را بعنوان بخشی از معامله برای جذب مدافع آلمانی مدنظرش به توپچی ها پیشنهاد کند.

 

داوید آمویال خبرنگار سرشناس ای اس پی ان گزارش میدهد اینتر ممکن است برای جذب شکودران موستفی هدف خود برای تقویت خط دفاعی به دنبال همان راه حلی باشد که اخیرا بین آنها و والنسیا برای معاوضه ی کندوگبیا-کانسلو شکل گرفت (معاوضه ی قرضی و با حق خرید) و بدین ترتیب مارسلو بروزوویچ میتواند به طور قرضی برای جذب مدافع آلمانی راهی لندن شود. آمویال میگوید :

“پس از جدایی جیسون موریو اکنون اینتر با کمبود مدافع میانی مواجه است. درحالی که هدف اول آنها الیاکوئیم مانگالا از منچسترسیتی است اما آنها با ایجنت موستفی برای بازگرداندن او به سری آ تماسهایی برقرار کرده اند. رسیدن به توافق با آرسنال دشوار است زیرا توپچی ها میخواهند برای فروش موستفی اکثر مبلغ ۳۵ میلیون پوندی که فصل گذشته برای او هزینه کردند را بدست بیاورند درحالی که اینتر میخواهد او را قرضی و با حق خرید در اختیار بگیرد. بعنوان یک راه حل جایگزین ، مارسلو بروزوویچ که مورد توجه آرسنال قرار داشته میتواند وارد معامله شود ؛ یعنی دقیقا مانند معامله ای که اینتر و والنسیا برای معاوضه ی کندوگبیا و کانسلو اخیرا روی آن توافق کردند. “
    

هیچ نظری وجود ندارد