اخبار برگزیده

1 مارس 2021

انتقاد تند ادر از مالکان چینی

1 مارس 2021

سیزده نکته آماری از دیدار اینتر-جنوا

1 مارس 2021

مصاحبه ی کونته پس از دیدار برابر جنوا

مقاله : نقل و انتقالات فصل ۲۰۱۷/۱۸

 

بودجه نقل و انتقالات در فصل جدید

همان طور که در مقاله قبل گفته شد،خواسته های مالی یوفا برای متعادل شدن حسابهای مالی کسب ۳۰ میلیون یورو بود که تا قبل از ژانویه باید حل و فصل میشد.اینتر با فروش برخی از بازیکنان خود این مشکل را حل کرد تا بتواند این فصل بدون مشکل فیر پلی مالی دست به خرید بزند و خطر محرومیت از نقل و انتقالات و جریمه و کاهش تعداد بازیکن نیز از سر باشگاه بگذرد.

  • انتقال بانگا به سویا با ۹ میلیون یورو
  • انتقال کاپراری به سمپدوریا با ۱۵ میلیون یورو
  • انتقال فدریکو دی مارکو به زیون سوئیس با ۴ میلیون یورو (حق باز خرید برای اینتر )
  • انتقال سنا میانگه به کالیاری با ۳٫۵ میلیون یورو (حق بازخرید ۱۰ میلیون یورویی تا سه سال آینده
  • انتقال گراویلون به بنونتو ۱٫۵ میلیون یورو
  • انتقال اگوئلفی به آتالانتا ۱٫۵ میلیون یورو

اما چرا تا امروز باشگاه اینتر علاوه بر شایعات زیاد و فعالیت خوب تیم میلان و یوونتوس در بازار هنوز خرید بزرگی انجام نداده است؟

ابتدا باید به این سوال جواب داد که باشگاه اینترمیلان تا چه اندازه میتواند در فصل ۲۰۱۷/۲۰۱۸ خرج کند.پس از حل مشکل فیر پلی مالی یوفا در ماه ژوئن (همان طور که در بالا توضیح داده شد) طبق توافقی که با یوفا برای دو فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ و فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ انجام شده است،باشگاه حق ندارد خرجهای زیادتر از درآمد خود داشته باشد به طوریکه بیشترین آستانه خرجی که میتواند باشگاه انجام دهد مقدار ۳۰ میلیون یورو کمتر از کل درآمد برای فصل ۲۰۱۷/۲۰۱۸ داشته باشد.

 

 هواداران باشگاه هنوز فکر میکنند مالکان چینی باشگاه در خرید بازیکن خساست میورزند اما گروه سانینگ هیچ گونه محدودیت مالی برای خرید بازیکن ندارد و تنها قوانین دست و پا گیر یوفا باعث محدودیت هستند،پس باید به فکر درآمدهای جدید بود. گروه سانینگ گامهای مهمی را با اسپانسر قراردادن “پینتینا” که سالانه ۱۵ میلیون یورو به درآمد باشگاه کمک میکند و قراردادی که در چین با بعضی تولید کننده های محصولات الکترونیکی امضا شده (حدودا درآمد ۲۰ میلیون یورویی) برداشته است. باشگاه اینترمیلان در حال جذب اسپانسرهای جدیدی چون شرکت ولوو،تسکوما وبی وین است.این افزایش درآمد و سرمایه گذاری میتواند از طریق انتقال بازیکنان نیز صورت بگیرد.

درآمد خالص باشگاه در فصل گذشته ۲۰۱۶-۲۰۱۷ ،حدود ۴۴ میلیون یورو بوده است.مسئله عدم داشتن ورزشگاه اختصاصی و عدم حضور تیم در جام باشگاه ها و لیگ اروپا بر درآمد باشگاه تاثیر منفی گذاشته است.

پس از ماه ژانویه باشگاه اینتر رسما به خرید بازیکنان مورد علاقه پرداخت،آنها برای خرید بازیکنان جدید بودجه ۱۳۰ میلیون یورویی در اختیار مربی این تیم گذاشته اند و این پول علاوه بر فروش بازیکنان تیم است.چندین سوال در مورد این بودجه میتوان کرد که جواب آنها در پایان نقل و انتقالات مشخص میشود.

۱-ایا خرید بازیکنان جوان و آینده دار نیز از بودجه ۱۳۰ میلیون یورویی هست یا خیر؟۲- آیا دستمزد بازیکنان نیز جزو این بودجه حساب میشود؟۳-آیا بازیکنانی که فصل گذشته برای تیم خریداری شده اند و قسطهای آنها امسال باید پرداخت شود نیز جزو این بودجه ۱۳۰ میلیونی میباشند؟

گروه سانینگ با توجه به علاقه زیاد در سرمایه گذاری، خصوصا در تیمهای پایه؛ انتقالهای سنگینی برای تیم پریماورا و زیر ۱۸ و ۱۷ سال انجام داده است و خواهد داد.پیش خرید باستونی ستاره ایتالیایی ۱۸ ساله تیم آتالانتا با ۱۰ میلیون یورو،توافق برای خرید پلگری و سالچدو مورا از جنوا،خرید نیکولا زانیولو و ینس اودگارد و امانوئل سچینی با ۶٫۵ میلیون یورو و توافق نهایی با کولیدیو مهاجم زیر ۲۰ ساله های بوکاجونیورز (حدود ۴ میلیون یورو) از جمله خریدهای آینده دار باشگاه میباشد.پومپتی و کلایورت نیز از دیگر گزینه ها هستند. فراموش نشود که آکادمی باشگاه اینترمیلان یکی از گرانترین و پر استعدادترین آکادمیهای جهان مانند تیمهای چلسی و رئال مادرید هست.

باشگاه اینترمیلان میتواند با فروش بازیکنان مازاد خود چیزی حدود ۱۲۰ الی ۱۴۰ میلیون درآمد داشته باشد.(بازیکنان با رنگ نارنجی  پریشیچ ۵۵+بیابیانی ۶+یووتیچ ۱۵+بروزوویچ ۲۳+موریو ۱۸+رانوکیا ۷+ناگاتومو ۶+سانتون ۷+مدل ۷) این رقم جدا از ۳۰ میلیون انتقال بازیکنان ذکر شده در بالا میباشد(بازیکنان با رنگ قرمز).

نکته:۳۰ میلیون یورو حاصل از فروش بازیکنان قبل از ژانویه جزو درآمدهای سال جدید محسوب نمیشود و برای تسویه حساب بدهی های سالهای قبل بود.

در جدول زیر میتوانید بازیکنان خروجی احتمالی را با قیمتشان مشاهده کنید :

 

       دروازه بانها سمیر هاندانوویچ

پابلو کاریزو آزاد به مونترری مکزیک

توماسو برنی

 

  فرانچسکو باردی          قرضی فروزینونه
    مدافع میانی ژائو میراندا

آندرئولی آزاد به کالیاری

ترنت سینسبری آزاد جیانگسو به

جیسون موریو ۱۸ زنیت

گری مدل ۷  به تایگرز مکزیک

یائو الوگه

 

رانوکیا ۶ به هادرزفیلد ،نیوکاسل،وست برومویچ

فدریکو دی مارکو ۳٫۵ به زیون سوئیس

سنا میانگه ۳٫۵ به کالیاری

اگوئلفی ۱٫۵ به آتالانتا

  مدافع راست  

دنیلو دی آمبروسیو

داوید سانتون ۷ به نیوکاسل،فیورنتینا

 مدافع چپ  کریستین آنسالدی

یوتو ناگاتومو ۶ به بایرلورکوزن

هافبک

 

گالیاردینی

بروزوویچ ۲۳ به زنیت

کندوگبیا  

آسانه نوکوری قرضی به پسکارا

ایساک دونکور قرضی به سزنا

 

 هافبک ژائو ماریو

اور بانگا ۹ به سویا

 وینگرها

 

آنتونیو کاندروا

جاناتان بیابانی ۶ به جنوا

 کاپراری ۱۵ به سمپدوریا

ایوان پریشیچ ۵۵ به منچستریونایتد
 مهاجمان

 

مائورو ایکاردی

ادر

گابریل باربوسا قرضی به لاس پالماس

پینامونتی

پالاسیو آزاد

پوشکاش قرضی به بنونتو

ری ماناج قرضی به پارما،آگزبورگ آلمان

لونگو قرضی به جیرونا اسپانیا

استفان یووتیچ ۱۳ به سویا،رم

 

 

 

بررسی ورودیهای باشگاه اینترمیلان در فصل ۲۰۱۷/۲۰۱۸

 

در ۵ جمله کوتاه میتوان نقل و انتقال فصل جدید را خلاصه کرد؛شایعات زیاد،مذاکرات بی سر و صدا،گزینه های غیر ممکن،هوادارانی بی صبر،قیمتهای نجومی

اسامی زیادی به باشگاه لینک میشوند.به طوریکه هر روز شایعه جدیدی در مورد بازیکنهای جدید و لینک شده به باشگاه چاپ میشود.در حالیکه به گفته ساباتینی”ما تیم بسیار خوبی داریم. ما به مدل و استراتژی خودمان که توسط مربی و باشگاه اتخاذ شده می اندیشیم.ما بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داریم.”

گزینه های باشگاه،تقریبا غیر ممکن هستند و خرید آنها رویایی میباشد و مذاکرات در مورد آنها در خفا صورت میگرد.ساباتینی”ما بسیار بی سر و صدا عمل میکنیم.نیاز به غوغا نیست.زمان تولد رویاهاست.اینتر اهداف بسیار مشکلی را هدف قرار داده است.”

از طرفی دیگر سنگینی نقل و انتقال باشگاهای دیگر مثل میلان روی دوش مدیران سنگینی میکند و هواداران نگران نقل و انتقال های فصل پیش رو هستند و از فصل جدید میترسند.به همین دلیل بی صبری میکنند و انتظارات بالایی از تیم دارند.ساباتینی”ما به نقل و انتقالات سایر باشگاه ها توجهی نداریم.هر چند من کار میلان را تحسین میکنم.میلان تصمیم گرفته ترکیب خود را عوض کند در حالیکه اینتر تصمیم دیگری گرفته است.”

قیمتهای بازار در این چند سال چندین برابر شده است و ارزش بازیکنان بیشتر از حد واقعی آنان است.دلالها درآمد زیادی از تجارت بازیکنان به دست می آورند و باشگاه ها دندان گرد شده اند مخصوصا اگر مالکان ثروتمندی همچون چینیها بخواهند بازیکنی را از تیمشان بخرند.

مشکلات فیر پلی مالی و نبودن باشگاه اینتر در رقابتهای اروپایی نیز جذب ستاره ها را سخت تر کرده است.دستمزد بالا و محدودیت در پرداخت دستمزد از دیگر مشکلات است.

 

با هم تمام گزینه های روی میز را تا امروز مشاهده میکنیم:

دروازبانان:

هاندانوویچ همچنان دروازه بان شماره ۱ باشگاه میباشد.با توجه به خواست قلبی بتمن مبنی بر بازی در لیگ قهرمانان اروپا در صورت پیشنهاد خوب جانشینانی برای او در نظر گرفته شده است. جانشین احتمالی او ماتیا پرین بوده، پرین دروازه بان ۲۴ ساله ایتالیایی جنوا بوده اما دو بار پارگی رباط صلیبی پایش در یک فصل نگاه ها را از او برداشته است.تیمهای ناپولی و یوونتوس شرایط او را برای حانشینی دروازه بانهایشان در نظر دارند. وویچک شزنی گلر  لهستانی آرسنال گزینه دیگر باشگاه اینتر است.اینتر باید با یوونتوس بر سر خرید دروازه بان رم به رقابت بپردازد در حالیکه قیمت او ۱۵ میلیون یورو است و باشگاه یوونتوس پیشنهاد نیمی از این مبلغ را داده ،باشگاه اینتر با پیشنهادی بیشتر میتواند او را بخرد ولی او احتمالا جانشین بوفون افسانه ای شود.الکس مرت دروازه بان اودینزه گزینه دیگر باشگاه میباشد.

 

مدافعان:

بیشترین تغییری که باشگاه نیاز دارد،تغییر در سیستم دفاعی و مدافعان تیم است.

 

مدافع میانی:

اولین خرید باشگاه در پست دفاع میانی اشکرینیار بود ۲۰ میلیون یورو بعلاوه پاداش ها و همچنین شامل انتقال کاپراری به سمپدوریا که این پاداش ها به تعداد بازی های اشکرینیار در مدت زمان حضور ۵ ساله اش باز میگردد.او احتمالا در نیمکت بنشیند و سال آینده جایگزین میراندا شود.

 

جانشینان احتمالی (موریو،مدل):

داوینسون سانچز مدافع تیم آژاکس که توسط تیمهای زیادی همچون بارسلونا دنبال میشود و برچسب قیمت ۵۰ میلیونی دارد.با ۳۵ الی ۴۰ میلیون میتوان این مدافع توانمند را خرید.

عیسی دیوپ مدافع فرانسوی و ۱۹ ساله تولوز علاقمند میباشد.قیمت او حدود ۲۵ میلیون میباشد.

اینیگو مارتینز مدافع ۲۶ ساله رئال سوسیداد رقم فسخ ۳۲ میلیونی دارد.تیمهای یوونتوس،منچسترسیتی نیز به او علاقه دارند.

استفان دی فرای مدافع ۲۵ ساله و هلندی لاتزیو که قراردادش تا سال ۲۰۱۸ با این باشگاه میباشد از دیگر گزینه های تیم اینتر میاشد.لاتزیو ۳۰ میلیون برای او خواسته است.

مختار دیاخابی مدافع ۲۱ ساله تیم لیون از دیگر گزینه هاست.قیمت او بین ۱۳ تا ۱۵ میلیون میباشد.

کریستینسن مدافع ۲۱ ساله و دانمارکی تیم چلسی که فصل پیش در مونشن گلادباخ بود قیمتی ۳۰ میلیونی دارد ولی با قیمت حدود ۱۷ میلیون شاید یتوان او را خرید.

کاستاس مانولاس مدافع یونانی رم از دیگر گزینه های باشگاه میباشد.باتوجه به جدایی رودریگر فروش او غیر محتمل به نظر میرسد .قیمت حدود ۴۰ میلیون

خوزه ماریا خیمنز مدافع ۲۲ ساله و اروگوئه ای تیم اتلتیکو مادرید قیمت ۵۵ میلیونی دارد.با توجه به محرومیت تیم اتلتیکو از خرید بازیکن این انتقال غیر ممکن باشد چون جایگزینی برای او نمیتواند تیم اتلتیکو بخرد.

فرانچسکو آچربی مدافع ۲۸ ساله ایتالیایی تیم ساسولو از دیگر گزینه های مورد علاقه باشگاه هست.شالکه،گالاتاسرای و فیورنتینا هم خواهان او میباشند.قیمت حدود ۱۰ میلیون

کیمپمبه مدافع ۲۱ ساله پی اس جی یکی از اهداف مهم باشگاه هست ولی فروش او تقریبا غیر ممکن است.

کریس اسمالینگ مدافع ۲۸ ساله و انگلیسی منچستردر ازای پرشیچ به عنوان بخشی از قرارداد به اینتر پیشنهاد شده است.باید دید اینتر به او علاقه دارد یا خیر

تیاگو سیلوا مدافع برزیلی و سابق پاری سن ژرمن مورد علاقه اینتر بود ولی به دلیل غیر قابل فروش بودن و سن بالا اینتر قید خرید او را زد.

مارکینیوش مدافع مستحکم پاری سن ژرمن بسیار مورد علاقه تیم اینتر بود ولی او قرارداد خود را به تازگی تمدید کرد و برچسب قیمت بسیار بالایی گرفت.

 

جانشینان (آندرئولی و رانوکیا):

فدریک فازیو مدافع تیم رم با توجه به فیزیک و بازی قدرتی خودش ممکن است از این تیم جدا شود زیرا دی فرانچسکو به سبک بازی او علاقه ای ندارد.قیمت حدود ۷ میلیون

آرماندو ایتزو مدافع ایتالیایی جنوا برای نیمکت نشینی خوب میباشد.قیمت او حدود ۷ میلیون است.

پائولو دیاز مدافع تیم ملی شیلی و باشگاه سن لورنزو قیمت ۶٫۵ میلیون یورویی دارد ولی با ۳٫۵ الی ۴٫۵ میلیون نیز میتوان او را خرید.

امانوئل مامانا مدافع ۲۱ ساله و آرژانتینی تیم لیون که فصل گذشته با ۱۰ میلیون به این تیم پیوست مورد توجه باشگاه اینتر میباشد.

رامی بن سباینی مدافع الجزایری و ۲۲ ساله تیم رن از دیگر اهداف باشگاه میباشد.

رامیرو فونس موری مدافع آرژانتینی اورتون که فصل پیش مصدوم بود مورد توجه باشگاه میباشد.

یری مینا مدافع کلمبیایی تیم پالمیراس با توجه به قرارداد داشتن با تیم بارسلونا میتواند به اینتر بپیوندد.قیمت فسخ قرارداد ۳۰ میلیون است ولی با ۱۵ الی ۲۰ میلیون میتوان او را خرید چون او در تابستان سال ۲۰۱۸ با ۹ میلیون میتواند به بارسلونا بپیوندد.

داویده کالابریا مدافع ۲۰ ساله ایتالیایی تیم میلان مورد توجه باشگاه اینتر است.

 

مدافع کناری:

سمت راست (خروجی ناگاتومو،سانتون):

متیو دارمیان مدافع ایتالیایی تیم منچستریونایتد در ازای خرید پریشیچ میتواند بخشی از معامله شود و به اینتر بپیوندد.قیمت او حدود ۱۸ الی ۲۰ میلیون یورو است.

استافیلیدیس مدافع چپ تیم آگزبورگ سال گذشته با ۲٫۵ میلیون از لورکوزن به این تیم پیوست.او در صورت جدایی آنسالدی،سانتون و ناگاتومو به اینتر میپیوندد.قیمت حدود ۴٫۵ الی ۵ میلیون،تیم رم نیز به او علاقه دارد.

زاپاکوستا مدافع ایتالیایی سمت راست تورینو قیمتی ۱۵ میلیونی دارد.او در صورت جدایی سانتون میتواند خریده شود.رم وضعیت او را نیز دنبال میکند.

ورسالیکو مدافع ۲۵ ساله تیم ملی کرواسی و باشگاه اتلتیکو که با قیمت ۱۸ میلیونی سال گذشته به این تیم پیوست مورد توجه باشگاه اینتر است.

اوریرمدافع راست و فرانسوی تیم پاری سن ژرمن احتمال اینکه این فصل از این تیم جدا شود زیاد است.انتقال او بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون میتواند صورت گیرد.منچستر یونایتد و تیمهای دیگر او را تحت نظر دارند.

ژائو کانسلو مدافع کناری (سمت راست) و پرتغالی تیم والنسیا که ۲۳ سال دارد قیمتی ۲۵ میلیونی دارد.

استفان لیختشتاینر مدافع سوئیسی تیم یوونتوس در فصل گذشته نیمکت نشین آلوز بود.او چندین بار به باشگاههای اینتر و چلسی لینک شد.ولفسبورگ نیز خواهان اوست.

دنیلو مدافع برزیلی رئال مادرید خواهان زیادی دارد.باشگاه اینتر نیز به او علاقه دارد و او برچسب قیمت ۲۵ تا ۳۰ میلیونی دارد و رقابت تیمهای انگلیسی مثل منچستر سیتی و چلسی قیمت او را افزایش میدهد.

 

سمت چپ (جایگزین آنسالدی):

دالبرت مدافع چپ برزیلی و فوق العاده سریع تیم نیس رقم فسخ ۳۰ میلیونی دارد.اینتر حاضر است ۲۰ میلیون برای او بدهد ولی تیم نیس ۲۵ تا میخواهد.او گزینه اول اینتر برای سمت چپ خط دفاع میباشد.انتقال او تا الان طول کشیده زیرا باشگاه نیس میخواهد از او در مسابقات پیش فصل و انتخابی لیگ قهرمانان اروپا استفاده کند سپس او را بفروشد.

سمیر مدافع چپ ۲۲ ساله برزیلی اودینزه رقم فسخ ۱۶ میلیونی دارد.او جایگزین اول دالبرت در صورت عدم موفقیت برای خریدش میشود.

آنتونیو بارکا مدافع چپ و جوان تیم تورینو از گزینه های باشگاه میباشد.تیم رم نیز به او علاقه دارد.

لوکاس دینیه مدافع چپ بارسلونا در صورت عدم موفقیت خرید دالبرت از گزینه های اینتر میباشد.ولی بارسلونا حاضر به فروش او نمیباشد.

 

هافبکها:

 

شایعات در خط دفاع بسیار زیاد هست.اینتر بازیکن رویایی خود را در این فصل میخواهد بخرد. او یک هافبک است.

 

بورخا والرو،هافبک ۳۲ ساله اسپانیایی فیورنتینا به عنوان اولین بازیکن مورد علاقه اسپالتی به تیم اضافه شد.انتقال او چیزی بین ۵ تا ۷ میلیون یورو بسته به پاداشها میباشد و او دستمزدی ۳ میلیون در اینترمیلان میگرد و قراردادی سه ساله بسته است.برگومی و لوییس سوارز ستارگان اسبق اینتر نیز به ستایش او پرداخته اند.او عملکردی خیره کننده در فیورنتینا داشته است.دقت پاس ۸۹ درصدی و ۱۵۵۹ پاس موفق.او در کنار گالیاردینی بازی خواهد کرد تا تجربه و سامان دهی را به تیم تزریق کند.

 

جانشینهای احتمالی (کندوگبیا و بروزوویچ و بانگا)

راجا ناینگولان معروف به نینجا ستاره تیم رم بسیار مورد توجه باشگاه میباشد.احتمال اینکه او قراردادش را تمدید کند بسیار زیاد میباشد.اینتر حاضر است تا رقم ۶۰ میلیون برای این ستاره پول خرج کند.

آرتور ویدال هافبک شیلیایی تیم بایرن مونیخ از بازیکنان غیر قابل فروش و رویایی اینتر میباشد.پیشنهاد ۵۷ میلیونی اینتر برای او سریعا رد شد.او نیز قرارداد خود را با باشگاه تمدید میکند.

نبی کیتا هافبک گینه ای تیم لایپزیش قیمتی ۷۰ میلیون پوندی دارد.او علاقمند است در لیگ انگلیس بازی کند و لیورپول بسیار به او علاقمند است.سال آینده قیمت او ۴۸ میلیون پوند میشود ولی تیم آلمانی حاضر به فروش ستاره اش نیست.

تونی کروس هافبک آلمانی تیم رئال مادرید یک خرید رویایی میتواند باشد.او نه تنها غیر قابل فروش است بلکه دستمزد بالایی نیز دارد ولی اینتر پیشنهاد ۷۰ میلیونی برای او داده است.

آلفرد دانکن هافبک جوان ساسولو و محصول آکادمی باشگاه مورد توجه اسپالتی است.ساسولو ۱۸ میلیون برای او میخواهد ولی اینتر پیشنهادی ۱۲ میلیونی برای او داده است.

استیون انزونزی هافبک موفق تیم سویا از دیگر گزینه های مورد علاقه باشگاه است.ممکن است یووتیچ به عنوان بخشی از قرارداد به تیم اسپانیایی برود.قیمت او تقریبا ۴۰ میلیون است.

کریچوویاک هافبک تیم پاری سن ژرمن که فصل گذشته با ۲۶ میلیون به این تیم پیوست نتوانست در تیم امری خود را ثابت کند.قیمت تقریبی او ۲۵ میلیون است.

استروتمن هافبک تنومند تیم رم که تازگی قراردادش را تمدید کرده هنوز مورد توجه باشگاه اینترمیلان است.او هلندی و ۲۷ سال دارد .قیمت او ۴۵ میلیون است.

لئون گورتسکا هافبک ۲۲ ساله آلمانی تیم شالکه میتواند در دسترس ترین خرید رویایی اینتر باشد.او قراردادش سال آینده تمام میشود و احتمالا به بارن مونیخ میرود برای همین تیم شالکه میخواهد پیشنهاد دستمزد ۸ میلیونی به او بدهد و او را نگه دارد.

وچینو هافبک اروگوئه ای فیورنتینا و مورد علاقه اسپالتی از گزینه های جدی اینتر در صورت جدایی پریشیچ است.او بند آزاد سازی ۲۴ میلیونی دارد.

آردا توران هافبک ترک تبار تیم بارسلونا به اینتر پیشنهاد شده است.او قیمتی حدود ۳۰ میلیون دارد.

آدریان رابیوت هافبک فرانسوی تیم پاری سن ژرمن از دیگر گزینه های مورد علاقه اینتر میباشد.فروش او تقریبا ناممکن است.

نمانیا ماتیچ هافبک صرب چلسی برچسب قیمت ۴۵ میلیونی دارد.یوونتوس و منچستر میخواهند او را بخرند ولی چلسی به دلیل خرید لوکاکو و نفروختن ساندرو نمیخواهد به این دو تیم بازیکن دهد.اینتر با ۴۰ میلیون میتواند او را بخرد.

تیاگو مایا ستاره تیم سانتوس مورد توجه باشگاه اینتر است.اینتر حاضر است ۱۴ میلیون برای او بدهد ولی او علاقمند است به پاری سن ژرمن برود.تیم میلان نیز به او علاقه دارد.

ماتوئیدی هافبک ملی پوش فرانسوی تیم پاری سن ژرمن که برچسب ۳۰ میلیونی دارد مورد توجه باشگاه اینتر و یوونتوس میباشد.

مارکو بناسی هافبک سابق تیم اینتر و کاپیتان فعلی تیم تورینو که ۲۲ ساله نیز هست مورد توجه اسپالتی میباشد.اینتر ماریو را با ۴۵ میلیون خرید و بناسی را از دست داد.حالا اینتر برای به دست آوردن او دوباره تلاش میکند.

آرون رمزی هافبک ۲۶ ساله و ولزی آرسنال از دیگر گزینه های مورد علاقه باشگاه است.آرسنال تمایلی به دست دادن او ندارد ولی در صورت علاقه مجدد ونگر به بروزوویچ اینتر میتواند رمزی را وارد معامله کند.

ادریسا گویه هافبک ۲۷ ساله سنگالی تیم اورتون از دیگر بازیکنهای مورد علاقه باشگاه میباشد.او سال گذشته با ۷ میلیون پوند به این تیم پیوست.

مارکو وراتی هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن مورد توجه باشگاه های اینر و بارسلونا و یوونتوس قرار داشت.او برچسب قیمت ۱۰۰ میلیونی دارد و همه تیمها از خرید او منصرف شدند.او بیشتر تمایل دارد در تیمهای یوونتوس یا بارسلونا بازی کند.

 

وینگرها:

جانشینان احتمالی (پریشیچ و بیابانی):

کیتا بالده گزینه اول اسپالتی در صورت جدایی پریشیچ وینگر ۲۲ ساله و سنگالی لاتزیو میباشد.لاتزیو ۲۵ میلیون برای او میخواهد.نراتزوری حاضر است ۲۰ میلیون + ۴٫۵ میلیون پاداش برای او بدهد.وضعیت او توسط تیمهای زیادی دنبال میشود.

آنتونی مارسیال وینگر فرانسوی منچستریونایتد میتواند در ازای پریشیچ به اینتر بپیوندد.اما منچستر ترجیح میدهد اسمالینگ و دارمیان را به اینتر بدهد.مارسیال و پریشیچ میتواند با هم معاوضه شوند بدون انتقال پول و این برای هر دو تیم میتواند خوب باشد.

جولیان برانت وینگر ۲۱ ساله تیم بایر لورکوزن از گزینه های اینتر در صورت جدایی پریشیچ است.لورکوزن حاضر به فروش او نیست.

دی ماریا هافبک آرژانتینی پاری سن ژرمن از بازیکنان مورد علاقه اینتر است.اینتر میتواند با ۵۰ میلیون او را بخرد ولی ساباتینی در این اندیشه است آیا او به درد ترکیب اینتر میخورد یا خیر وگرنه قابلیتهای فنی این بازیکن بسیار بالاست.از مشکلات دیگر دستمزد بسیار بالای اوست که اینتر تا ۶ میلیون دستمزد + پاداش میتواند به او بپردازد.

سادیو مانه وینگر تیم لیورپول از دیگر گزینه های اینتر است.اینتر از خرید او ناامید نشده است و او قیمتی ۴۰ تا ۵۰ میلیونی دارد.با آمدن صلاح به تیم لیورپول او کمتر فرصت بازی کردن دارد.

براردی هافبک ایتالیایی و ستاره تیم ساسولو چندین سال است مورد علاقه باشگاه اینتر است.خود او طرفدار باشگاه اینتر است ولی ساسولو ۵۰ میلیون برای او میخواهد و این قیمت مذاکرات را برای جذب او سخت کرده است.اسپالتی به براردی و برناردسکی زیاد علاقه ندارد.

لوکاس لیما هافبک تهاجمی و ۲۶ ساله تیم سانتوس عاشق این است که در تیم بارسلونا بازی کند.او زمستان با یری مینا به بارسلونا می پیوندد ولی اینتر با ۱۰ میلیون میتواند او را بخرد و سانتوس حاضر است او را مجانی از دست ندهد بنابراین به پیشنهاد تیمها گوش میدهد.

خاویر پاستوره هافبک ۲۸ ساله و آرژانتینی پاری سن ژرمن در دسترس است اما برچسب ۴۰ میلیونی او برای اینتر زیاد است.

اریک لاملا هافبک آرژانتینی و نیمکت نشین تیم تاتنهام پس از گذراندن دوران مصدومیت باز مورد توجه باشگاه است.اینتر با پیشنهاد ۲۰ میلیونی میتواند او را بخرد.او مشتاق است دوباره در ایتالیا بازی کند و اسپالتی نیز به او علاقه دارد.

الکسیس سانچز وینگر تیم آرسنال نیز از رویاهای اینتر است.او با توجه به مشکلاتش در فصل قبل تیمهای زیادی را مورد علاقه خود میبیند.بیشترین شانس را تیمهای منچسترسیتی و پاری سن ژرمن دارند.او برای اینتر نا ممکن است چون او گفته من میخواهم در لیگ قهرمانان بازی کنم تصمیم در مورد آینده به من بستگی ندارد باید منتظر آرسنال بمانم.او دستمزد بسیار زیادی نیز میخواهد که در توان باشگاه نیست.

برناردسکی هافبک تیم فیورنتینا خواهان زیادی دارد.این ستاره ایتالیایی که فانتزی بازی میکند بیشتر به یوونتوس نزدیک است.قیمت او ۵۰ میلیون است و یوونتوس حاضر است ۴۰ میلیون + ۳ میلیون پاداش برایش بپردازد ولی فیورنتینا همچنان ۵۰ میلیون میخواهد.

لوکاس مورا وینگر برزیلی پاری سن ژرمن ۴۰ میلیون یورو قیمت دارد.او تا سال ۲۰۲۰ نیز قرارداد دارد.اینتر به خرید او علاقه دارد.

کونوپلیانکا وینگر اکراینی شالکه از دیگر گزینه های مورد علاقه اینترمیلان است.میلان و گالاتاسرای نیز به او علاقه دارند.قیمت او حدود ۱۵الی ۲۰ میلیون میباشد.

فلورین تاوین وینگر فرانسوی و ۲۴ ساله المپیک مارسی مورد توجه باشگاه اینتر است.او که در نیوکاسل قرضی بازی میکرد دوباره به تیم سابقش برگشته.قیمت او چیزی حدود ۲۰ میلیون تخمین زده میشود.

فدریکو کیه زا ستاره ۲۰ ساله ایتالیایی فیورنتینا نیز مورد علاقه اینتر میباشد.فیورنتینا او را غیر قابل فروش خوانده و هیچ گونه مذاکره ای حاضر نیست برای فروش او بکند.

 

مهاجمان:

جانشینان احتمالی (باربوسا و پالاسیو):

کریستین پاون مهاجم ۲۱ ساله تیم بوکاجونیورز در رادار اینتر قرار دارد.

پاپو گومز مهاجم آتالانتا از گزینه های غیر قابل فروش باشگاه آتالانتا است.قیمت او ۲۸ میلیون میباشد ولی آتالانتا حاضر نیست او را بفروشد.تیمهای زیادی همچون میلان به او علاقمند هستند.

ماکوم مهاجم ۲۰ ساله تیم بوردو نیز از دیگر گزینه های مورد علاقه باشگاه است.

کالینیچ مهاجم کروات تیم فیورنتینا از دیگر گزینه های تهاجمی اینتر است.فیورنتینا ۳۰ میلیون برای او میخواهد ولی اسپالتی به او علاقه ای ندارد.

راجر مارتینز مهاجم کلمبیایی تیم جیانگسو به امید اینکه سریع به باشگاه اینتر بپیوندد به چین رفت.اما اینتر نمی خواهد سهمیه غیر اروپایی خود را با او پر کند.

لوان مهاجم برزیلی و ۲۴ ساله تیم گرمیو در رادار اینتر و سمپدوریا قرار دارد.گرمیو ۲۲ میلیون برای او میخواهد ولی اینتر میتواند با ۱۸ میلیون او را خریده و به سمپدوریا قرض دهد.

پاتریک شیک مهاجم جوان سمپدوریا که با ۳۰٫۵ میلیون یورو به یونتوس پیوست در آزمایشات پزشکی به مشکل برخورد.در صورت بر هم خوردن توافق اینتر علاقه زیادی به او دارد.

 

 

از دیگر بازیکنانی که اینتر به آنها علاقمند بود ولی به تیمهای دیگر پیوستند پپه، خامس، تولیسو ،کونتی، کاسدروپ،داگلاس کوستا،گوستاوو،موریل،تته ،آنتونیو رودریگر و رودریگز بودند که بنا به دلایلی به تیمهای دیگر پیوستند.

 

 

در مقاله بعدی سیستم اینتر با توجه به ورودیهای احتمالی را بیشتر بررسی میکنیم.

 

کاری از علی هاتف

 

 

 

    

2 نظر

  • واقعا مذخرف بووود.باورم نمیشه وقتتون رو برای نوشتن همچین مذخرفی گذاشتین.در مورد فیرپلی و سونینگ همه چیز درووغه.چطور وقتی به کنته پیشنهاد دویست میلیون برای نقل و انتقالات میدادن ازین حرفا نبود الان فیرپلی مالی بوجود اومد؟؟ فعلا فقط یه مشت بازیکن مذخرف رو داریم با دو برابر قیمت جذب میکنیم.اشکرینیار آشغالی بیش نبوود و فعلا هم گزینه هامون همه داغونن.در حد این درجه دو داریم خرید میکنیم