اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

منبع نزدیک به پی اس جی: ایکاردی با شرایط موجود باقی نخواهد ماند

اینتر دات آی آر _ منبع نزدیک به پارس سن ژرمن می گوید احتمال باقی نماندن ایکاردی در این تیم وجود دارد.

از زمان ورود مائورو ایکاردی به پاری سن ژرمن، همه چیز برای او تا ژانویه عالی پیش رفت اما به یک باره شرایط برای او تغییر کرد. توخل، سرمربی آلمانی پی اس جی اخیرا تصمیم گرفته از سیستمی بدون مهاجم مرکزی استفاده کند و بنابراین ایکاردی و کاوانی نتوانسته اند زیاد به میدان بروند. پس از اینکه مهاجم آرژانتینی فهمید نامش در ترکیب ابتدایی پی اس جی مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان قرار ندارد عصبانی شد و اکنون او و همسرش از دست توخل عصبانی هستند. اگر اکنون این مهاجم قرار باشد در مورد آینده تصمیم بگیرد، او انتخاب می کند که نمی خواهد در پاریس باقی بماند.

بند حق خرید قرارداد مائوریتو در هر زمانی می تواند توسط مدیران پی اس جی فعال شود. 90 درصد از جزئیات قرارداد آینده ایکاردی با باشگاه فرانسوی در صورت فعال شدن بند خریدش، حل و فصل شده و فقط جزئیاتی کمی باقی مانده است. به عبارت دیگر توافقات در تابستان قبل روی دستمزد ها و مدت قرارداد ایکاردی، بین وندا نارا و لئوناردو حاصل شده (از تابستان 2020 تا 2024) و جزئیات کمی برای توافق شدن روی آنها باقی مانده است. در واقع اگر پی اس جی قرارداد ایکاردی را در تابستان 2020 دائمی کند او در این تیم دستمزدی حدود 10 میلیون یورویی خواهد داشت و مدت قرارداد نیز 5 سال خواهد بود.

با وجود این توافقات و بند حق خریدی که پی اس جی در اختیار دارد و از فعال کردن آن استقبال می کند، ایکاردی می تواند دائمی شدن قراردادش را وتو کند. همه چیز بستگی به گفتگوهایی که قرار است در انتهای فصل بین طرفین انجام شود و از همه مهمتر ماندن یا رفتن توخل از پاریس دارد (توخل بماند بعید است ایکاردی ماندنی شود اما این منبع می گوید توخل به احتمال زیاد رفتنی است). ایکاردی نمی خواهد بازیکنی نیمکت نشین باشد. اکنون باشگاهی مثل یوونتوس وضعیت را زیر نظر دارد چراکه گونزالو هیگواین رو به افول است و بیانکونری می خواهد در وضعیت خط حمله خود تغییراتی به وجود آورد. امید پی اس جی این است که نمایندگان ایکاردی از احساس آزاد بودن در پاریس استقبال می کنند. وندا نارا در تابستان قبل مخالف رفتن به ناپولی بود چراکه می دانست زندگی آرام در آنجا غیر ممکن است.

به طور خلاصه لئوناردو هنوز مایل به حفظ ایکاردی است و این بازیکن نیز در ابتدا از ماندن استقبال می کرد اما اکنون شرایط تغییر یافته و تا انتهای فصل اوضاع مشخص خواهد شد.

منبع: پاریس یونایتد

    

هیچ نظری وجود ندارد