اخبار برگزیده

30 نوامبر 2020

“برای زنده نگه داشتن امید به صعود باید گلادباخ را شکست دهیم”

29 نوامبر 2020

پنج خبر کوتاه روز یکشنبه 29 نوامبر

29 نوامبر 2020

بازیکنان اینتر پس از شکست مقابل رئال مادرید در رختکن چه گفته اند؟

میلان 1-0 اینتر : سومین شکست پیاپی اسپالتی با اینتر

مرحله یک چهارم نهایی فوتبال جام حذفی ایتالیا با حذف اینتر مقابل تیم هم شهری پیگیری شد.

تیم فوتبال میلان توانست اینتر را در وقت های تلف شده در دربی دلامادونینا شکست دهد تا به نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا راه پیدا کند.

از ساعت 23:15 دقیقه دو تیم آث میلان  و اینتر در مرحله 1/4 نهایی جام حذفی ایتالیا به مصاف هم رفتند که در پایان 120 دقیقه تلاش دو تیم این روسونری ها بودند که با یک گل بر حریف خود غلبه کردند.

ترکیب آث میلان
آنتونیو دوناروما ، ریکاردو رودریگز، رومانیولی، بونوچی، آباته، لوکاتلی، بیلیا، کسیه، بوناونتوا، کالینیچ، سوسو

ترکیب اینتر
هندانوویچ، ژائو کانسلو، اشکرینیار، رانوکیا، ناگوتومو، وسینو، گالیاردینی، کاندروا، ژائو ماریو، پریشیچ، ایکاردی

دربی دلامادونینا از همان ابتدا شاهد اتفاقات خاص بود، استوراری گلر دوم آث میلان در جریان گرم کردن دچار مصدومیت شد تا هنوز  مسابقه آغاز نشده بود جای خود را به برادر  دونارومای معروف بدهد. بازی در نیمه اول با اشتباهات بالای بازیکنان دو تیم همراه بود و در حساس ترین صحنه این دیدار در دقیقه 24 این مسابقه بازیکنان اینتر روی اشتباه آنتونیو دوناروما به گل رسیدند که داور مسابقه با استفاده از ویدئو چک آن را مردود اعلام کرد.

صحنه مردود اعلام شدن گل اینتر
صحنه مردود اعلام شدن گل اینتر

 

اما در ابتدای نیمه دوم شاگردان گتوزو بازی را دست گرفتند ولی اشتباهات بازیکنانی مانند سوسو و فرانک کسی و از دست دادن موقعیت های فراوان برای میلانی ها بی حاصل بود، بعد از آث میلان نوبت به اینتری ها رسید تا توپ و میدان را از آن خود کنند ولی حملات آن ها هم راه به جای نبورد، بازی در پایان 90 دقیقه با فرصت سوزی بازیکنان دو تیم به تساوی 0_0 انجامید تا تکلیف صعود به نیمه نهایی کوپا ایتالیا در وقت های اضافی مشخص شود.

 

 

گتوزو

در نیمه اول وقت های اضافی این دیدار شاگردان گتوزو با دوندگی بیش از حد خود  بازی را در دست گرفتن و در حالی که دو تیم خود را برای 15 دقیقه دوم آماده می کردند این کوترونه بود که با یک حرکت زیبای در عمق قفل دروازه اینتری ها را بز کرد.

شاگردان گتوزو در نیمه دوم وقت های اضافی این دیدار هم به خوبی بازی را مدیریت کردند تا حریف لاتزیو در نیمه نهایی شوند.

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد