اخبار برگزیده

10 دسامبر 2017

” در اینتر نیازی به ناینگولان و صلاح نیست “

10 دسامبر 2017

دوازده نکته آماری از دربی ایتالیا

10 دسامبر 2017

“می توانستیم بهتر عمل کنیم”

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

16 گل

ایموبیله

لاتزیو

15 گل

دیبالا

یوونتوس

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

7 گل

ثریائو

اودینزه

6 گل

زاپاتا

سمپدوریا

5 گل

کایخون

ناپولی

5 گل

سوسو

میلان

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“می خواهم در اینتر تاثیرگذار باشم”

اینتر دات آی آر _ مدافع کناری اینتر دالبرت، در مصاحبه ای با فرانس فوتبال در مورد انتقال خود به نراتزوری به گفتگو نشست. خلاصه ای از مصاحبه وی را در زیر با هم می خوانیم.
” این اتفاق خیلی سریع رخ داد، اکنون به آرزویی که از کودکی داشتم رسیده ام. امروز در باشگاهی بسیار مهم بازی می کنم و تا زمانی که تاثیر خود را در این باشگاه نگذارم و به پیراهن تیم ملی برزیل نرسم، دست از تلاش کردن برنخواهم داشت. هنگامی که به اینتر رسیدم و در ابتدای کار، به خانواده ام فکر می کردم ولی بعدتر به خودم فکر کردم و متوجه شدم موقعیت به این خوبی برای رسیدن به پیراهن تیم ملی بسیار کمک کننده خواهد بود. زمانی که با نیس قرارداد امضا کردم به مدیران باشگاه گفتم می خواهم برای سلسائو بازی کنم. جای افسوس دارد که بعضی مردم تصمیم شما رو متوجه نمی شوند، البته اهمیتی هم ندارد”
مدافع جوان که این تابستان به مبلغ 20 میلیو یورو به اینتر آمده بود در مورد هواداران نیس و طرز برخورد آن ها با مسئله انتقالش به اینتر نیز صحبت کرد.
” از نظر آن ها من یک خائن هستم و در بازی مقابل آژاکس برای من سوت و هو می کشیدند، چیزی که بسیار احساس بدی به من داد. در آینده علاقه مند هستم که به نیس برگردم، البته این امر غیر ممکن به نظر می رسد. برای طرفداران واقعی و باشگاه احترام زیادی قائل هستم. وقتی آزاد هستم بازی های آن ها را تماشا می کنم، هنوز دوستان زیادی آن جا دارم و امیدوارم
 موفق باشند.”

    

هیچ نظری وجود ندارد