اخبار برگزیده

19 فوریه 2018

اینتر برای جذب بارلا مصمم است

19 فوریه 2018

رومانو : دی فرای در حال تأمل درباره پیشنهاد بهبود یافته اینتر

18 فوریه 2018

رایولا سخت در تلاش برای تبدیل شدن به مدیر برنامه های ایکاردی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“می خواهم در اینتر تاثیرگذار باشم”

اینتر دات آی آر _ مدافع کناری اینتر دالبرت، در مصاحبه ای با فرانس فوتبال در مورد انتقال خود به نراتزوری به گفتگو نشست. خلاصه ای از مصاحبه وی را در زیر با هم می خوانیم.
” این اتفاق خیلی سریع رخ داد، اکنون به آرزویی که از کودکی داشتم رسیده ام. امروز در باشگاهی بسیار مهم بازی می کنم و تا زمانی که تاثیر خود را در این باشگاه نگذارم و به پیراهن تیم ملی برزیل نرسم، دست از تلاش کردن برنخواهم داشت. هنگامی که به اینتر رسیدم و در ابتدای کار، به خانواده ام فکر می کردم ولی بعدتر به خودم فکر کردم و متوجه شدم موقعیت به این خوبی برای رسیدن به پیراهن تیم ملی بسیار کمک کننده خواهد بود. زمانی که با نیس قرارداد امضا کردم به مدیران باشگاه گفتم می خواهم برای سلسائو بازی کنم. جای افسوس دارد که بعضی مردم تصمیم شما رو متوجه نمی شوند، البته اهمیتی هم ندارد”
مدافع جوان که این تابستان به مبلغ 20 میلیو یورو به اینتر آمده بود در مورد هواداران نیس و طرز برخورد آن ها با مسئله انتقالش به اینتر نیز صحبت کرد.
” از نظر آن ها من یک خائن هستم و در بازی مقابل آژاکس برای من سوت و هو می کشیدند، چیزی که بسیار احساس بدی به من داد. در آینده علاقه مند هستم که به نیس برگردم، البته این امر غیر ممکن به نظر می رسد. برای طرفداران واقعی و باشگاه احترام زیادی قائل هستم. وقتی آزاد هستم بازی های آن ها را تماشا می کنم، هنوز دوستان زیادی آن جا دارم و امیدوارم
 موفق باشند.”

    

هیچ نظری وجود ندارد