اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

نام پنج بازیکن در بسته پیشنهادی بارسلونا به اینتر برای جذب ال تورو

اینتر دات آی آر _ اگر اینتر بازیکنانی را از بارسلونا در معامله بپذیرد آنگاه ارزش معامله انتقال لائوتارو مارتینز بیشتر از بند فسخ وی خواهد شد.

آینده لائوتارو مارتینز همچنان مبهم است همانگونه که وضعیت ادامه لیگ های اروپایی هنوز مشخص نیست. ویروس کرونا وضعیت اقتصادی باشگاه ها از جمله بارسلونا را نیز تحت تاثیر قرار داده به طوری که همه آنها روزانه در حال ضرر های مالی هستند. در نتیجه بارسا می خواهد برای جذب ال تورو، بازیکنانی را وارد معامله کند تا پول نقد کمتری بپردازد و آنها امیدوارند نراتزوری را متقاعد به پذیرش شرایط خود کنند.

آرتور ملو، تودیبو، آرتورو ویدال، آلنیا و نلسون سمدو نامهای روی میز هستند که می توانند ارزش معامله را از 111 میلیون یورو بند فسخ ال تورو بیشتر کنند( اگر اینتر بازیکنانی را در معامله بپذیرد آنگاه بارسا نیز قبول می کند ارزش مارتینز بیشتر از 111 میلیون باشد). در ضمن اینتر به وارد شدن نام کوتینیو و دمبله به معامله هیچ علاقه ای ندارد چراکه ارزش این بازیکنان تقریبا نزدیک به مارتینز است و آسیلیو و ماروتا پول نقد بیشتر می خواهند. باید دید در نهایت اینتر حاضر می شود بازیکنانی را در معامله بپذیرد یا 111 میلیون یورو را یکجا می خواهد.

منبع: کوریره دلا اسپورت

    

هیچ نظری وجود ندارد