اخبار برگزیده

25 می 2020

رومانو: اینتر استراتژی خود برای دروازه را مشخص کرده است؛ جزئیات

25 می 2020

پس از رد کردن پیشنهاد بارسا برای لائوتارو، اینتر در انتظار پیشنهاد بهتر است

24 می 2020

وارد شدن نام کانسلو در معامله برای لائوتارو؟ رومانو پاسخ می دهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

ناپولی 1-3 اینتر؛ سال 2020 با طلسم شکنی در سن پائولو آغاز شد

اینتر دات آی آر_ دیدار پارتنوپی و نراتزوری در هفته هجدهم سری آ در فصل 2019/20 با پیروزی تیم شهر میلان پایان یافت. اینتر مدتها بود در لیگ ایتالیا موفق به بردن ناپولی در سن پائولو نشده بود.

دوشنبه شب از ساعت 23:15 به وقت ایران، ناپولی در سن پائولو میزبان اینتر بود. کونته در این دیدار از ابتدا به هندانوویچ، دی فرای، باستونی، اشکرینیار، کاندروا، وسینو، بروزوویچ، گالیاردینی، بیراگی، مارتینز و لوکاکو بازی داد. گتوزو نیز کار را با مرت، مانولاس، دی لورنتزو، هیسای، روی، فابین، آلان، زیلنسکی، کایخون، میلیک و اینسینیه آغاز کرد. این دیدار در نهایت با حساب 3-1 به سود اینتر خاتمه یافت.

اتفاقات مهم و گل ها:

دقیقه 14: سر خوردن بازیکن ناپولی در میانه میدان باعث شد لوکاکو صاحب توپ شود. او رو به جلو حرکت کرد و با آوردن توپ روی پای چپ خود ضربه ای به سمت دروازه روانه کرد که پس از برخورد به تیر دروازه وارد گل شد.

دقیقه 33: روملو لوکاکو در اطرف محوطه جریمه ناپولی صاحب توپ شد و با ضربه ای محکم مرت را به اشتباه انداخت. این دروازه بان جوان قصد گرفتن توپ را داشت اما اشتباهش باعث شد توپ پس از برخورد به دستش از میان پاهایش وارد دروازه شود.

دقیقه 39: اشتباه بازیکنان اینتر در آفساید گیری باعث شد توپ به کایخون برسد تا او با پاس خود به دهانه دروازه میلیک را در موقعیت گلزنی قرار دهد و اختلاف را به یک برساند.

دقیقه 62: ارسال وسینو از راست را مانولاس تکل زد اما تکل او باعث شد توپ جلوی پای لائوتارو مارتینز فرود بیاید و این مهاجم نیز با بیرون پای راست خود گلزنی کرد.

والرو، سنسی و بارلا سه تعویض اینتر بودند و اشکرینیار و بارلا نیز به دلیل دریافت کارت زرد و 5 کارته شدن، دیدار با آتالانتا را از دست دادند.

    

هیچ نظری وجود ندارد