اخبار برگزیده

12 دسامبر 2017

اینتر ۵ – ۴ پوردنونه: پیروزی بسیار دشوار افعی ها در ضربات پنالتی

10 دسامبر 2017

” در اینتر نیازی به ناینگولان و صلاح نیست “

10 دسامبر 2017

دوازده نکته آماری از دربی ایتالیا

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

16 گل

ایموبیله

لاتزیو

15 گل

دیبالا

یوونتوس

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

7 گل

ثریائو

اودینزه

6 گل

زاپاتا

سمپدوریا

5 گل

کایخون

ناپولی

5 گل

سوسو

میلان

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

ناپولی ۳-۰ اینتر : سردرگم،ناامید و بی انگیزه …

هفته ی پانزدهم رقابت های فوتبال سری آ ، با ششمین شکست این فصل اینتر در خانه ناپولی آغاز شد.

نیمه اول برای یاران پیولی بسیار دردناک شروع شد و آنها تا دقیقه ۵ دو بار دروازه خود را باز شده دیدند.

در دقیقه ۲ و روی غافلگیری گل اول را پیوتر زیلینسکی با پاس کایخون به ثمر رساند و در حالیکه نراتزوری ها در شوک خوردن گل زود هنگام بودند مارک همسیک در یک ضد حمله و در دقیقه ۵ گل دوم را به ثمر رساند تا اوضاع اینتر بدتر و بدتر شود.

بعد از این گل بازهم این ناپولی بود که میل به حمله نشان می داد و یاران ساری  چند بار نیز به سمت دروازه هاندانوویچ شوت زنی کردند اما این بار موفق به گلزنی نشدند.

اما یاران پیولی نیز در نیمه اول موقعیت های خوبی را هدر دادند . مائورو ایکاردی در سه موقعیت در محوطه جریمه ناپولی می توانست گلزنی کند که هر بار رینا این موقعیت ها را به خوبی دفع می کرد.

نیمه اول با همان نتیجه دو صفر به سود مهمان به اتمام رسید.

در اغاز نیمه دوم ادر به جای بانگا به بازی آمد.به نظر می رسید اور بانگا از ناحیه ی زانوی پا دچار مصدومیت شده باشد.

این نیمه هم برای اینتر با خوردن گل شروع شد.در دقیقه ۵۰ و روی کرنر ارسالی توپ به اینسینیه رسید و او برای بار سوم دروازه هاندانوویچ را باز کرد.

بعد از این گل بازی کمی ارام تر دنبال شد اما ناپولی همچنان در ضد حملات خطرناک نشان می داد.در ادامه ماریو به جای کندوگبیا به بازی آمد تا کمی به خط هافبک اینتر نظم ببخشد اما با ورود او نیز اینتری ها نتوانستند به بازی برگردند.پیولی که شکست را جلو چشمان خود می دید پالاسیو را به جای کاندروا وارد بازی کرد اما این مهاجم آرژانتینی نیز نتوانست به کمک هم تیمی های خود آید و بازی در نهایت با نتیجه ۳-۰ به سود ناپولی به پایان رسید.

تیم اینتر با این شکست ۲۱ امیتازی و در رده هشتم جدول باقی ماند

    

4 نظر

  • تف تو روحت رانوکیا. اون پف یوز کون دوگبیا رو بفروشید از شرش راحت بشیم.به ولله قاطی کردم. منی که بد دهن نبودم به خاطر یه مشت بنجل آشغال دارم ادبم رو از دست میدم.یه مشت کثافت اسم خودشون رو گذاشتن مدافع. ژائو میراندا هم رفته مرخصی. بیشعور کچلتوهیر بی ناموس مسبب ابن روزها تو هستی آشغال
    • البته که دنبال بهانه بودی برای فحاشی. ولی همان طور که گفتی، فحاشی، بی ادبیست و شخصیت و حان انسان رو، میشوره و میبره. بعید هم هست، دهانی که به بی ادبی باز شد، به حال سابق بازپگرده گرده.به هر حال، مواظب خودت باش. فوتبال، ارزش تغییر کردن از نوع پسرفت رو نداره.