اخبار برگزیده

3 دسامبر 2020

پنج خبر کوتاه پنجشنبه، سوم دسامبر

3 دسامبر 2020

4 دلیلی که کونته اینتر خودش را دوباره پیدا کرده است

2 دسامبر 2020

اخبار کوتاه روز دوم دسامبر

نزدیک شدن چونگ به اینتر؛ اوبامیانگ گزینه جانشینی مارتینز

اینتر دات آی آر _ برای انتقال آزاد چونگ به اینتر خوشبینی وجود دارد.

به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر در آستانه جذب آزاد تاهیت چونگ، وینگر منچستریونایتد در انتهای فصل قرار گرفته است. آسیلیو و ماروتا با ایجنت این بازیکن جوان دیدارهایی داشته اند و پیشنهاد اینتر قراردادی 5 ساله با دستمزد میانگین 2 میلیون یورویی در سال است. هنوز توافق قطعی بین اینتر و چونگ به دست نیامده اما کار به خوبی در دست انجام بوده و جزئیاتی برای نهایی شدن قرارداد باقی مانده است. با این حال خوشبینی زیادی وجود دارد که این بازیکن هلندی به صورت آزاد راهی اینتر شود.

نیکولو اسکیرا نیز می گوید اینتر به چونگ پیشنهاد قرارداد 5 ساله با دستمزد 1.5 میلیون یورویی در فصل داده که در سال پنجم قرارداد این دستمزد به 2.5 خواهد رسید (هر سال دستمزد افزایش پیدا میکند تا به 2.5 برسد). انتظار می رود در روزهای آینده پاسخ چونگ به اینتر داده شود.

گاتزتا در ادامه گزارش خود نیز آورده در صورتی که لائوتارو مارتینز در تابستان جدا شود اینتر پیر امریک اوبامیانگ از آرسنال را هدف قرار خواهد داد. قرارداد این مهاجم گابنی در تابستان 2021 خاتمه می یابد و در تابستان 2020 با قمیتی کمتر از 70 میلیون یورو که ارزش اوست، می توان این بازیکن 30 ساله را جذب کرد.

    

هیچ نظری وجود ندارد