اخبار برگزیده

5 آگوست 2020

“خوشحالم که شاگردانم هنوز آماده رفتن به تعطیلات نیستند؛ اریکسن…”

5 آگوست 2020

اینتر 2-0 ختافه؛ دو قدم دیگر تا فینال!

5 آگوست 2020

احتمال اقدام اینتر برای بازگرداندن بوناتزولی

نظر موراتی در مورد دربی ایتالیا و درخواست تجدید نظر یووه در مورد اسکودتو

اینتر دات آی آر _ رئیس و مالک سابق افعی ها معتقد است اینتر از نظر ثبات ضعیف تر از یووه است.

پس از بازی شب گذشته اینتر و یووه، Radio Anch’io Lo Sport با ماسیمو موراتی مصاحبه ای انجام داده است. او در مورد دربی ایتالیا گفت:

نیمه اول زیبا و مهیج بود و اینتر در آن خوب بازی کرد. اما نیمه دوم برای آنها سخت تر شد زیرا اینتر یک مقدار با افت مواجه شد. برای فتح اسکودتو به ثبات نیاز است و در این جنبه یووه قدرت بیشتری دارد. اینتر باید خود را در موقعیتی قرار دهد که برای کسب عنوان، اشتیاق و بلند پروازی داشته باشد اما از سوی دیگر یووه که از پایه و اساسی مستحکم کارش را شروع کرده بسیار قدرتمند است. گل دوم یووه واقعا زیبا بود و ساری نشان داده عاشق فوتبال خوب است و می تواند چیزهای متفاوت و جدیدی را موجب شود.

یوونتوس هنوز از درخواست خود برای گرفتن اسکودتو از اینتر در فصل 2005/2006 عقب نکشیده است و آنها دوباره درخواست تجدید نظر در مورد آن به دادگاه عالی ورزشی کمیته ملی المپیک ایتالیا داده اند. بیانکونری ها معتقدند آن فصل باید بدون قهرمان باقی بماند. موراتی در این باره نیز گفت:

پس از گذشت سال ها، حتی قوی ترین خشم ها و نارضایتی ها شروع به تنزل کردن می کند اما من می بینم که یووه در عوض هنوز به پا فشاری ادامه می دهد. آنها باید (آنها بهتر بود) کسی را پیدا می کردند که مطلقا چیزی در مورد آن سال ها نمی داند و کسی که به آنها یک دلیل ارائه کند، در غیر این صورت پیروزی در این درخواستشان غیرممکن است!
    

هیچ نظری وجود ندارد