اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 15 شهریور:

  1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، باشگاه رن فرانسه با اینتر و دیگو گودین تماس های ابتدایی را برقرار کرده تا در مورد شدنی بودن این انتقال پرس و جو کند.
  2. به گزارش موندو دپورتیوو، بارسلونا از روز دوشنبه ماموریت کاهش دستمزدهای پرداختی را آغاز می کند. در مورد آرتورو ویدال، شرط بارسا برای اینکه قرارداد او را فسخ کند این است که این هافبک شیلیایی قید تمام دستمزد فصل بعدش (8 تا 9 میلیون یورو) را بزند و غرامتی نخواهد.
  3. به گزارش کوریره دلا اسپورت متئو دارمیان عملا بازیکن اینتر است و به زودی در میلانو خواهد بود. در معامله ای جداگانه، پارما از اینتر اسپوزیتو و لوسیان آگومه را درخواست کرده و در صورت نهایی شدن معامله، احتمالا فرمول انتقال قرضی خواهد بود.
  4. به گزارش فابریتزیو رومانو، متئو دارمیان به دوستانش اطلاع داده مقصد بعدی او اینتر خواهد بود. برای نهایی شدن این انتقال، فقط بحث زمان مطرح است. پارما طبق توافقی که با اینتر داشت این بازیکن را از منچستریونایتد با 1.5 میلیون یورو جذب کرد و در آن زمان نراتزوری قول داد در تابستان 2020 او را با 2.5 میلیون یورو جذب کند.
  5. به گزارش اف سی اینتر نیوز، اینتر به اطلاع جنوا رسانده بند بازخرید 20 میلیون یورویی آندره آ پینامونتی را فعال نمی کند بنابراین جنوا می تواند آزادانه با سایر باشگاه ها در مورد او مذاکره کند.
  6. به گزارش منبعی در ترکیه، گالاتاسارای می خواهد ناینگولان را با پیشنهاد قرارداد قرضی یک ساله به ارزش یک میلیون یورو (بدون حق خرید) به خدمت بگیرد اما اینتر فقط برای فروش دائمی حاضر به مذاکره می شود.
  7. به گزارش توتو اسپورت، کوادوو آساموا از آلمان و ترکیه پیشنهاداتی دارد و در حال بررسی آنهاست. وسینو، گالیاردینی، کاندروا و رانوکیا نیز در لیست فروش هستند.
  8. به گزارش فابریتزیو رومانو اینتر متقاعد شده به زودی با آرتورو ویدال قرارداد امضا می کند و توافق شخصی با او تقریبا قطعی است. نراتزوری فقط منتظر فسخ قرارداد ویدال که امروز در تمرینات گروهی بارسا حاضر نشد است.
  9. به گزارش اسپورت کاتالان، انتقال آرتورو ویدال به اینتر دوشنبه یا سه شنبه نهایی می شود.
کلو
5 سپتامبر 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.