اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

6 آگوست 2020

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز پنجشنبه 6 آگست

نُه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی چهارشنبه 8 جولای

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی روز چهارشنبه 18 تیر:

 1. توتو اسپورت و اسپورت مدیاست دو منبعی که نمی توان زیاد روی اخبار آنها حساب کرد مدعی شده اند آنتونیو کونته درخواست جذب انگولو کانته را کرده است. با این حال جذب او با توجه به سختی آن رویای اینتر محسوب می شود اما شانس جذب ویدال، دیگر بازیکن مدنظر کونته بیشتر خواهد بود.
 2. مارکا گزارش داده اینتر ممکن است برای جذب گارای، مدافع والنسیا اقدام کند تا او جایگزین گودین شود. قرارداد مدافع آرژانتینی با والنسیا در انتهای فصل منقضی خواهد شد. با این حال ابتدا باید تیمی پیدا شود که دستمزد گودین را بتواند پرداخت کند تا او نراتزوری را ترک کند.
 3. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت منچستریونایتد حاضر نیست سانچز را برای فصل آینده به اینتر قرض دهد و فقط حاضر به معامله برای او به صورت دائمی است. دستمزد 12 میلیون یورویی الکسیس برای اینتر مانع مهمی به حساب می آید.
 4. به گزارش کالچومرکاتو اگر اینتر امرسون پالمیری را به خدمت بگیرد این انتقال ضربه ای به بارسا خواهد بود زیرا دیگر نمی تواند جونیور فیرپو را وارد معامله برای لائوتارو مارتینز کند (اینتر به فیرپو علاقه داشت اما آمدن محتمل امرسون باعث می شود نراتزوری دیگر او را نخواهد).
 5. به گزارش توتو اسپورت برنامه اینتر این است هر دوی اولیویه ژیرو و مارکوس آلونسو را با 30 میلیون یورو از چلسی به خدمت بگیرد.
 6. به گزارش اف سی اینتر نیوز چلسی برای امرسون پالمیری 30 میلیون یورو می خواهد اما ماروتا می خواهد او را به مانند خرید کوادرادو برای یوونتوس به خدمت بگیرد(زمان حضور ماروتا در یووه). یعنی انتقال قرضی غیر رایگان با حق خرید اختیاری که با برخی شرایط می تواند به اجباری تبدیل شود.
 7. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت لاتزیو حاضر است سرگی میلینکوویچ ساویچ را به فروش برساند اما اینتر و یووه بعید است بتوانند خواسته 80 میلیون یورویی عقاب ها را برآورده کنند. بنابراین شانس رئال، منچستریونایتد، چلسی و پی اس جی بیشتر است.
 8. روزنامه لاناتزیونه چاپ فلورانس مجددا گزارش داده فیورنتینا به جذب راجا ناینگولان علاقه زیادی دارد و آنها احتمالا برای کسب پول جذب او پولگار هافبک خود را خواهند فروخت.
 9. به گزارش L’Arena روزنامه چاپ شهر ورونا، یوریچ سرمربی هلاس ورونا می خواهد این تیم قرارداد قرضی ادی سالسیدو را به دائمی تبدیل کند. سالسیدو در تابستان قبل به صورت قرضی از اینتر به این باشگاه پیوسته بود.
  

هیچ نظری وجود ندارد