اینتر دات آی آر _ نکات اماری منتشر شده توسط اینتر با همکاری اپتا از دیدار شب گذشته برابر اسپتزیا:

اینتر شب گذشته ششمین برد متوالی خود در سری آ را جشن گرفت که در این 6 بازی اخیر، حداقل 4 امتیاز بیشتر از هر تیم دیگری به دست آورده است (یعنی تیمی دیگری نتوانسته در 6 بازی متوالی اخیر، 18 امتیاز کامل را بگیرد و حداکثر امتیاز کسب شده توسط یک تیم در این بازی ها 14 بوده است).

برای اولین بار از زمان حضور کونته روی نیمکت اینتر، نراتزوری موفق می شود در 4 بازی متوالی خانگی به پیروزی برسد (تورینو، بولونیا، ناپولی، اسپتزیا).

اشرف حکیمی شب گذشته چهارمین گل خود برای اینتر را به ثمر رساند. در فصل قبل وینگ بک مراکشی در 33 بازی در بوندس لیگا 5 گل به ثمر رسانده بود. حکیمی در این فصل جوانترین مدافعی است که حداقل 4 گل (در 5 لیگ معتبر اروپا) به ثمر می رساند.

حکیمی اولین مدافع اینتر است که در 13 بازی ابتدایی خود در اولین فصل حضور در سری آ، حداقل 4 گل زده است. حکیمی، حسین خارجا، بن عطیه، الکادوری و تَرَبت بازیکنان مراکشی تاریخ سری آ هستند که در طول یک فصل از سری آ موفق به زدن حداقل چهار گل می شوند.

لوکاکو از زمان پیوستن به اینتر پشت 11 ضربه پنالتی قرار گرفته و تمامی آنها را به گل تبدیل کرده است. روملو در 10 مورد از این پنالتی ها دروازه بان را فریب داده و فقط یک بار گلر حریف مسیر توپ را به درستی تشخیص داده است (دیدار فینال لیگ اروپا).

لوکاکو، اویارزابال و جردن ورتو سه بازیکن در 5 لیگ معتبر اروپا هستند که از فصل قبل، همه ضربات پنالتی خود از بین حداقل 9 ضربه را به گل تبدیل کرده اند.

گل روز گذشته لوکاکو 174 اُمین گل او در 300 بازی اش در 5 لیگ معتبر اروپا محسوب می شد.

گل اول اینتر در مقابل اسپتزیا که توسط حکیمی به ثمر رسید روی پاس لائوتارو مارتینز بود. این سومین پاس گل این فصل او در سری آ محسوب می شود و در زمینه پاس گل، ایل تورو با رکورد فصل قبل خود در این رقابت ها مساوی کرد (در فصل قبل 3 پاس گل در 35 بازی آمار مارتینز بود).

روبرتو گالیاردینی در بازی برابر اسپتزیا صدمین بازی خود در سری آ با لباس اینتر را انجام داد.

کلو
1 دی 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + پانزده =