اخبار برگزیده

18 ژانویه 2020

“انتقاد مورینیو؟ من و ژوزه یکدیگر را می شناسیم و مشکلی نیست”

18 ژانویه 2020

برای انتقال لاتسارو به نیوکاسل فقط توافق شخصی با وی باقی مانده است

18 ژانویه 2020

احتمال راضی شدن فنرباحچه در مورد موزس وجود دارد؛ پولیتانو…

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

نگاهی بر مهمترین اخبار 24 ساعت اخیر

اینتر دات آی آر _ نگاهی بر مهمترین اخبار روز جمعه و شنبه:

  1. ساموئل اتوئو مهاجم سابق نراتزوری ها رسما در سن 38 سالگی بازنشتگی خود را اعلام کرد.
  2. به گزارش کوریره دلا اسپورت پس از مصدومیت استفان دی فرای در موقع گرم کردن قبل از دیدار هفته اول، او احتمالا مشکلی برای همراهی اینتر در بازی هفته آینده مقابل اودینزه نخواهد داشت.
  3. در مصاحبه با Radio Deejay، فابیو کاپلو اعلام کرد روملو لوکاکو بازیکن خوبی است اما بازیکن کلاس جهانی نیست اما در عوض الکسیس سانچز می تواند تفاوت ایجاد کند.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، اینتر آماده است قرارداد سمیر هندانوویچ را تا 2022 یعنی به مدت یک سال تمدید کند. همچنین مدیران اینتر به دنبال تمدید تا 2024 با لائوتارو مارتینز نیز خواهند بود. با وجود اینکه ماروتا طرفدار بند فسخ نیست اما احتمالا بند فسخ 111 میلیون یورویی موجود در قرارداد مارتینز بدون تغییر باقی خواهد ماند و دستمزدش نیز تا 3 میلیون یورو افزایش خواهد یافت.
  5. وندا نارا در مصاحبه با کوریره دلاسرا اعلام کرد شکایت ایکاردی از اینتر برای پول نبود چراکه اگر او به دنبال پول بود 3 سال پیش اینتر را ترک می کرد. او در ادامه گفت در پایان فصل مشخص می شود که ایکاردی به اینتر می آید یا قراردادش در پاریس دائمی می شود.
  6. وندا نارا در بخش دیگری از مصاحبه با دلاسرا همچنین گفت در ژانویه سال گذشته ایکاردی پیشنهاد رفتن به تیمی دیگر را رد کرده است. این پیشنهاد شامل پول نقد و بازیکنی که قبلا در میلان عضویت داشته بوده است که او اشاره ای به نام آن تیم نکرده است (احتمالا اشاره به پیشنهاد 50 میلیون یورویی بعلاوه ورود نام هیگواین به معامله از سوی یووه).
  7. به گزارش دیلی میل اینتر و یووه به دنبال جذب توبی آلدروایرلد مدافع بلژیکی تاتنهام هستند. او در تابستان سال آینده بازیکن آزاد است.
  8. به گزارش کوریره دلا اسپورت، در صورت عدم پیدا شدن توافق بین فدریکو کیه زا و فیورنتینا برای تمدید قرارداد، اینتر آماده اقدام در آینده خواهد بود. رابطه دو باشگاه عالی است و این می تواند شرایط را آسانتر کند.
    

هیچ نظری وجود ندارد