اخبار برگزیده

24 نوامبر 2020

صحبتهای کونته قبل از دیدار با رئال مادرید

23 نوامبر 2020

اخبار کوتاه روز 23 نوامبر

23 نوامبر 2020

صحبتهای کونته پس از دیدار با تورینو

نگاهی به اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی روزنامه های چاپ 17 نوامبر

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی چاپ روز سه شنبه 27 آبان:

  1. اینتر به نیکولو رُوِلا، هافبک جوان جنوا علاقه زیادی دارد اما برای جذب او باید یوونتوس و رم را شکست دهد. گفته می شود هزینه جذب او 15 میلیون یورو است (گاتزتا).
  2. جورجینیو واینالدوم، هافبک هلندی باشگاه لیورپول که در انتهای فصل قراردادش به اتمام می رسد مورد توجه اینتر قرار گرفته و نراتزوری برای جذب او تلاش خود را خواهد کرد. بارسا و رئال نیز او را می خواهند و به نظر می رسد اگر قراردادش با لیورپول تمدید نشود، شانس بارسا از سایر تیم ها برای جذب آزاد او بیشتر است (کوریره دلا اسپورت).
  3. آرسنال برای جذب کریستین اریکسن حاضر است گرانیت ژاکا را وارد معامله با اینتر کند. عملیات ساده نیست زیرا باید در مورد ارزش این دو بازیکن برای معاوضه توافق شود. چلسی و منچستریونایتد نیز ممکن است برای اریکسن اقدام کنند(کوریره دلا اسپورت).
  4. آرکادیوش میلیک گزینه اصلی اینتر برای خط حمله در ژانویه است اما جذب او آسان نیست زیرا باید در ابتدا فروشی انجام شود. همچنین معاوضه با وسینو نیز ساده نیست زیرا او مدتها بازی نکرده و ناپولی نیز باکایوکو را بخدمت گرفته است. اگر اینتر نتواند میلیک را در ژانویه جذب کند شاید برای جذب ژیرو، مهاجم چلسی در ژانویه اقدام کند. احتمال اقدام برای جذب آزاد میلیک را نیز نباید رد کرد(توتو اسپورت).
    

هیچ نظری وجود ندارد