اخبار برگزیده

25 ژانویه 2020

“یک بازیکن قرضی و یک بازیکن 34 ساله گرفتیم نه نصف ترکیب رئال!”

25 ژانویه 2020

سه میلیون اختلاف بین اینتر و چلسی برای ژیرو

25 ژانویه 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی بیست و چهارم ژانویه

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“هر باشگاهی میخواهد پرسیچ را در تیمش داشته باشد. گودین…”

 

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری ها میگوید اگر تیمی پرسیچ را میخواهد باید با پیشنهادی مناسب جلو بیاید.

 

فردا شب از ساعت 20:30 به وقت ایران تورینو میزبان اینتر است. لوچانو اسپالتی ساعتی قبل در کنفرانس خبری قبل از این دیدار در کمپ آپیانو جنتیله حاضر شد که مهمترین صحبتهای وی را میخوانید:

در این هفته بخوبی در تمرینات آماده شده ایم. خوشحالم که باشگاه در تلاش است تا قدرتمند تر شود. تاریخ باشگاه و هوادارانش سزاوار آن هستند. سدریک؟ شما همگی او را میشناسید. شما همچنین از وضعیت ورسالیکو و محدودیتهای یوفا نیز آگاه هستید. در حال حاضر همگی (اینتر و اتلتیکو مادرید و ورسالیکو) در حال ارزیابی هستیم که بهترین راه حل برای ورسالیکو چیست. نقل و انتقالات؟ بازی کردن در بازه نقل و انتقالات هرگز چیزی خوب برای من به همراه نداشته است زیرا  شایعات میتواند روی تمرکز بازیکنان تاثیر گذار باشد. پریشیچ؟ طبیعی می باشد که در مورد او در نقل و انتقالات صحبت میشود زیرا او بازیکنی خوب است و همه میخواهند او را در تیم خود داشته باشند. شما در مورد بازیکنی که شانس رسیدن پیشنهاد برای او کم است صحبت نمیکنید با این حال پیشنهادها باید مناسب باشد. این بازیکن حرفه خود را میشناسد بنابراین از ایوان انتظار داریم که به آنچه در حال انجام دادنش می باشد و باید انجامش دهد ادامه دهد. تورینو؟ در برابر تورینو که یک تیم فیزیکی است باید مصمم و آماده باشیم و باید چیزی بیشتر از خود ارائه دهیم. آنها یک مربی خوب دارند که باشگاهی قدرتمند حامی اوست. والتر ماتزاری به من شبیه است زیرا از صفر شروع کرد و در کشورهای دیگر نیز فعالیت کرد. ایکاردی؟ فکر میکنم او فصل خوبی داشته و آنچه در حال انجام آن است هم راستا با کیفیتش می باشد. پولیتانو؟ او پس از تمرین سه شنبه مشکلی جزئی داشت و امروز وضعیتش را ارزیابی خواهیم کرد و مطمئنیم در دسترس خواهد بود. دالبرت؟ او بازیکنی قوی است که برای آینده ی باشگاه روی او حساب باز میکنیم.

سرمربی نراتزوری ها در مورد گودین نیز گفت:

آیا ما با او امضا کرده ایم؟ پنجره نقل و انتقالات ژانویه هنوز بسته نشده و شما از من در مورد تابستان می پرسید! من فکر نمیکنم اکنون بحث در این مورد منصفانه باشد زیرا باید با سایر بازیکنان سروکار داشته باشم. اینجا تحت مشاهده هستیم و بازیکنان میتوانند در سالن کنفرانس صحبتهای ما را بشنوند. اجازه بدهید از حالا در مورد فصل بعد صحبت نکنیم.
    

هیچ نظری وجود ندارد