اینتر دات آی آر _ نگاهی به هشت خبر کوتاه روز 26 دی:

  1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، انتقال قرضی سباستیانو اسپوزیتو به ونتزیا قطعی است. او از ابتدای فصل به صورت قرضی در اسپال حضور داشت.
  2. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت ضرر مالی اینتر در فصل قبل 102 میلیون یورو بوده و برای فصل جاری ممکن است به بیش از این رقم برسد بنابراین شاید در تابستان حداقل یکی از بازیکنان کلیدی تیم به فروش برسد.
  3. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت خانواده ژانگ نمی خواهند به طو کامل کنترل اینتر را از دست بدهند و فقط حاضر به فروش بخشی از سهام هستند. مطالعه دقیق تمام جنبه های  سرمایه گذاری بالقوه در اینتر از سوی بی سی پارتنرز (شرکت سرمایه گذاری) در دست انجام است و این فرایند در اواسط ماه آینده میلادی به پایان می رسد. پس از پایان این ارزیابی ها، بی سی پارتنرز در مورد ارائه پیشنهاد به سونینگ تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت.
  4. به گزارش Il Sole 24Ore، ارزیابی شرکت بی سی پارتنرز در مورد ارزش اینتر حدود 750 میلیون یورو (با احتساب بدهی) است در حالی که خانواده ژانگ ارزش اینتر را 900 میلیون یورو می داند. همچنین بی سی پارتنرز تنها شرکت علاقه مند به حضور در اینتر نیست (گروه سوئدی EQT یا گروه Arctos Sports Partners نیز علاقه مند هستند).
  5. جانلوئیجی دوناروما، دروازه بان میلان به دلیل اخراج در بازی قبلی این تیم در جام حذفی برابر تورینو، دیدار با اینتر در مرحله یک چهارم نهایی را از دست داد.
  6. به گزارش فابریتزیو رومانو، اینتر فقط با پیشنهادی 15 میلیون یورویی حاضر به فروش پریشیچ است بنابراین بعید به نظر می رسد در اوضاع مالی فعلی تیمی برای او اقدام کند. به همین دلیل وینگر کروات به احتمال بسیار زیاد تا پایان فصل در اینتر می ماند و در تابستان وضعیت فروش او ارزیابی خواهد شد.
  7. به گزارش گاتزتا مصدومیت استفانو سنسی جدی نیست و او مشکلی برای حضور در بازی با یووه نخواهد داشت (احتمالا از نیمکت کار را شروع می کند).
  8. به گزارش گاتزتا احتمال اقدام هلاس ورونا برای جذب اندره آ پینامونتی وجود دارد.
کلو
15 ژانویه 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.