اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

هشت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز جمعه 24 جولای

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز جمعه، سوم مرداد:

  1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، سباستیانو اسپوزیتو قراردادش رو دوشنبه یا سه شنبه با اینتر تمدید می کند و سپس در انتهای فصل قرض داده می شود. تورینو برای جذب قرضی او جدی است.
  2. اینتر رسما اعلام کرد به دلیل تاثیرات منفی شیوع ویروس کرونا روی اقتصاد باشگاه (مثل کاهش بلیط فروشی)، احتمالا به فروش بازیکن نیاز پیدا می کند.
  3. به گزارش اسکای انگلیس منچستریونایتد حاضر نیست قرارداد قرضی الکسیس سانچز در اینتر را تا انتهای لیگ اروپا و یا برای فصل بعد تمدید کند و فقط حاضر به فروش دائمی وی می شود.
  4. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو پس از فهمیدن نیت منچستریونایتد که حاضر نیست سانچز را تا انتهای لیگ اروپا قرض دهد، اکنون اولویت اینتر این است که با ارائه پیشنهاد رضایت منچستر برای نهایی کردن معامله را به دست آورد.
  5. به گزارش اف سی اینتر نیوز، در صورت جدایی تیاگو آلکانترا از بایرن مونیخ و پیوستن او به لیورپول، باشگاه آلمانی ممکن است مارسلو بروزوویچ را هدف قرار دهد. اینتر حاضر است پیشنهادات کمتر از رقم بند فسخ 60 میلیون یورویی قرارداد وی را بررسی کند.
  6. به گزارش اسکای راجا ناینگولان شانس خوبی برای حضور در اینتر فصل بعد دارد. ویژگی های هافبک بلژیکی همان ویژگی هایی است که کونته در جستجوی آن است.
  7. رابین گوزنس در مصاحبه با DAZN اعلام کرد اخبار لینک شدن نامش به تیم هایی مثل اینتر و یووه باعث افتخارش است. وینگ بک آلمانی همچنین گفت اگر آتالانتا بخواهد او را بفروشد از نظر اقتصادی قابل درک است.
  8. به گزارش فابریتزیو رومانو، اینتر به دو دلیل قصد خرید فدریکو کیه زا را ندارد. اول از همه به دلیل قیمت 70 میلیون یورویی که فیورنتینا برای او درخواست دارد و دلیل دوم نیز خرید اخیر اشرف حکیمی با 40 میلیون توسط نراتزوری.
    

هیچ نظری وجود ندارد