اخبار برگزیده

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

6 آگوست 2020

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز پنجشنبه 6 آگست

6 آگوست 2020

رسمی؛ الکسیس سانچز به صورت آزاد به اینتر پیوست

هشت نکته آماری از دیدار آتالانتا-اینتر

اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر با همکاری اپتا از بازی شب گذشته مقابل آتالانتا:

اینتر با 82 امتیاز لیگ را به پایان برد و این دقیقا معادل امتیازی است که نراتزوری در فصل سه گانه با مورینیو جمع کرد. قبل از این فصل، 4 بار آخری که اینتر در سری آ حداقل 79 امتیاز جمع کرده بود (از زمان سه امتیازی شدن فوتبال) به قهرمانی رسیده بود(2006/07, 2007/08, 2008/09, 2009/10).

تیم کونته در این فصل از سری آ کمترین شکست را داشت (4). تیم دوم از نظر کمترین شکست اتالانتا بود (6) و یوونتوس قهرمان نیز 7 بار شکست خورد. علاوه بر این عنوان بهترین دفاع لیگ نیز به اینتر تعلق گرفت (دریافت 36 گل) و تیم دوم از این نظر لاتزیو بود (دریافت 42 گل). بهترین خط حمله لیگ نیز به آتالانتا رسید (98 گل) و اینتر در رده دوم بهترین خط حمله قرار گرفت (81گل).

اینتر تبدیل به دومین تیمی شد که در بازی های خارج از خانه خود 13 پیروزی کسب کرد اما قهرمان نشد (ناپولی در دو فصل 2016/17 و 2017/18). اینتر در این فصل از نظر پیروزی و امتیازگیری در بازی های خارج از خانه بهترین تیم بود. علاوه بر این 13 پیروزی، افعی ها آمار 4 تساوی و 2 شکست در بازی های خارج از خانه خود ثبت کردند(43 امتیاز).

اینتر فصل را با 4 بازی متوالی با ثبت کلین شیت به پایان رساند (جنوا، ناپولی، فیورنتینا و آتالانتا). آخرین باری که اینتر 4 بار متوالی کلین شیت کرده بود به آپریل 2018 باز می گردد.

آتالانتا از هفته دوازدهم و تساوی بدون گل برابر سمپدوریا تا بازی قبلی خود موفق شده بود در تمام بازی هایش در سری آ به طور پی در پی گلزنی کند و اینتر آنها را متوقف کرد. به طور کلی آتالانتا فقط در سه دیدار از این فصل سری آ گلزنی نکرد.

اشلی یانگ پس از انتقال به اینتر در ژانویه، نقش مهمی در تیم داشته است. شب گذشته او موفق به ثبت چهارمین گل خود با لباس نراتزوری شد. او همچنین 4 پاس گل نیز فراهم کرده است (در مجموع تاثیر روی 8 گل). پیش از این آخرین باری که او روی 8 گل در یک فصل تاثیر گذار بوده به فصل 2011/12 باز می گردد یعنی زمانی که در یونایتد حضور داشت (تاثیر روی 13 گل).

دنیلو دی آمبروزیو برای دومین بازی متوالی موفق به گلزنی شد که این چهارمین گل او در این فصل بود. گل ثانیه 50 دی آمبروزیو در مقابل الهه، سریعترین گل سری آ در این فصل بود. نکته جالب این است که دی آمبروزیو در این فصل با 7 ضربه موفق به زدن 4 گل شده است.

روبرتو گالیاردینی شب گذشته صدمین بازی خود در تمامی رقابتها برای اینتر را انجام داد. همچنین دیدار شب گذشته نود و یکمین بازی او با لباس اینتر در سری آ بود(با زدن هفت گل). او 9 بازی دیگرش را در لیگ قهرمانان (4 بازی) و کوپا ایتالیا (5 بازی) انجام داده است.

    

هیچ نظری وجود ندارد