اخبار برگزیده

27 ژانویه 2020

آخرین اخبار از نقل و انتقالات اینتر

27 ژانویه 2020

اریکسن وارد میلانو شد (تصویر)

27 ژانویه 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از گاتزتا

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر از دیدار مقابل اسلاویا پراگ با همکاری اپتا:

  1. از سپتامبر 2017 که داویده زاپاکوستا در دیدار چلسی مقابل قره باغ موفق به گلزنی شده بود، شب گذشته برای نخستین بار یک بازیکن ایتالیایی به نام نیکولو بارلا موفق شد در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان گلزنی کند.
  2. قبل از بارلا آخرین بازیکن ایتالیایی که موفق شده بود در اولین دیدارش برای اینتر در لیگ قهرمانان گلزنی کند پاتزینی نام دارد که در ماه مارچ 2012 به مارسی گل زد.
  3. قبل از گل شب گذشته بارلا که در دقیقه 91 و ثانیه 47 زده شد، دیر هنگام ترین گل اینتر در لیگ قهرمانان گل پاتزینی به مارسی در دیدار ماه مارچ 2012 برابر مارسی بوده است (در زمان 95:26 – احتمالا گل بارلا، از گل فصل گذشته وسینو به تاتنهام چند ثانیه دیر تر به ثمر رسیده که اینتر به آن اشاره ای نکرده و یا شاید هم آن گل وسینو را فراموش کرده).
  4. پنج گل از 8 گل آخر اینتر در لیگ قهرمانان توسط هافبک ها به ثمر رسیده شده است.
  5. اینتر در هفت بازی گذشته خود در لیگ قهرمانان همیشه گل اول را دریافت کرده است. این تیم در 5 بار آخر از این 7 بازی نیز برنده نبوده است (به ترتیب مقابل اسلاویا پراگ، آیندهوون، تاتنهام، و دو دیدار رفت و برگشت مقابل بارسلونا).
  6. اینتر در 9 بازی از 10 بازی آخرش در لیگ قهرمانان در گلزنی در نیمه اول ناکام بوده است ( در این 10 بازی تنها در دیدار سال گذشته برابر پی اس وی اینتر موفق شده توسط ناینگولان در نیمه اول به گل برسد).
  7. قبل از پیتر اولاینکا وینگر اسلاویا پراگ، آخرین بازیکن نیجریه ای که موفق به گلزنی در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان شده بود یاکوبو نام دارد که در سپتامبر سال 2002 موفق شده بود دروازه المپیاکوس را باز کند(عضو تیم مکابی حیفا اسرائیل بود).
  8. در دیدار شب گذشته دی آمبروزیو، کاندروا، سنسی و گالیاردینی چهار بازیکنی ایتالیایی در ترکیب اولیه اینتر بودند. آخرین باری که اینتر به این تعداد بازیکن ایتالیایی در ترکیبش داشت به ماه دسامبر سال 2010 و بازی برابر وردربرمن باز می گردد(سانتون، بیراگی، اورلاندونی و تیاگو موتا).
    

هیچ نظری وجود ندارد