اخبار برگزیده

23 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی چهارشنبه 23 سپتامبر

22 سپتامبر 2020

جانشین اشکرینیار در صورت انتقال به تاتنهام شناسایی شد؛ کاندروا…

22 سپتامبر 2020

رسمی؛ آرتورو ویدال به اینتر پیوست

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-تاتنهام

 

اینتر دات آی آر _ وبسایت باشگاه اینتر روز گذشته نکات آماری دیدار مقابل تاتنهام را با همکاری اپتا منتشر کرد:

 

  1. دیدار اینتر مقابل تاتنهام اولین دیدار نراتزوری ها پس از 2380 روز دوری از لیگ قهرمانان بود (پیروزی 2-1 مقابل مارسی در سن سیرو).
  2. اینتر در مقابل تاتنهام ابتدا گل اول را دریافت کرد و سپس بازی را با دو گل وسینو و ایکاردی با پیروزی پشت سر گذاشت. آخرین باری که اینتر در این رقابتها توانسته بود بازی یک بر صفر عقب افتاده را با پیروزی عوض کند به آپریل 2010 و دیدار برابر بارسلونا باز میگردد (اینتر 3_1 بارسلونا).
  3. اینتر با برد مقابل تاتنهام توانست اولین برد خانگی این فصل خود را ثبت کند. آخرین برد اینتر در جوزپه مئاتزا به بازی فصل قبل مقابل کالیاری باز میگردد.
  4. قبل از پیروزی برابر تاتنهام ، آخرین باری که اینتر اولین دیدار فصل خود در لیگ قهرمانان را با برد پشت سر گذاشته بود به فصل 2008_2009 باز میگردد.
  5. در بازی برابر تاتنهام 40 درصد ضربات اینتر به سمت دروازه (یعنی 6 شوت از 15 شوت) در 10 دقیقه پایانی زده شد.
  6. مائورو ایکاردی با باز کردن دروازه تاتنهام اکنون توانسته 108 گل با لباس اینتر در تمامی رقابتها (لیگ قهرمانان ، سری آ ، لیگ اروپا و کوپا ایتالیا) به ثمر برساند که از این 108 گل فقط 5 گل از آنها از بیرون محوطه ی جریمه زده شده است.
  7. سمیر هندانوویچ در بازی برابر تاتنهام 250 اُمین بازی خود در کل رقابتها را برای اینتر انجام داد.
  8. قبل از گل ایکاردی به تاتنهام ، آخرین باری که اینتر در لیگ قهرمانان از بیرون محوطه ی جریمه موفق به گلزنی شده بود به دیدار مقابل زسکا مسکو در سپتامبر 2011 باز میگردد (گل مائورو زاراته).
    

هیچ نظری وجود ندارد