اخبار برگزیده

25 می 2020

رومانو: اینتر استراتژی خود برای دروازه را مشخص کرده است؛ جزئیات

25 می 2020

پس از رد کردن پیشنهاد بارسا برای لائوتارو، اینتر در انتظار پیشنهاد بهتر است

24 می 2020

وارد شدن نام کانسلو در معامله برای لائوتارو؟ رومانو پاسخ می دهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-پارما

اینتر دات آی آر _ نکات اماری منتشر شده توسط اینتر با همکاری اپتا از بازی شب گذشته مقابل پارما:

  1. قبل از روملو لوکاکو آخرین بازیکنی از اینتر که در 9 بازی اول خود با لباس نراتزوری در سری آ حداقل 6 گل به ثمر رسانده دیگو میلیتو (در سال 2009 که در 9 بازی اول 7 گل زده بود) نام دارد.
  2. دو بازیکنی آخری که دروازه اینتر، به عنوان تیم سابقشان را باز کرده اند هر دو از تیم پارما بوده اند(کارامودر بازی شب گذشته و همچنین دی مارکو در سپتامبر 2018 که هر دو گل از بیرون محوطه جریمه بوده است).
  3. آنتونیو کاندروا در دوران حرفه ای خود برای اولین بار و با لباس اینتر موفق شد در دو بازی متوالی گلزنی کند (مقابل پارما و دورتموند).
  4. کاندروا شب گذشته برای دومین بار در لباس اینتر، موفق شد در یک بازی هم گل بزند و هم پاس گل فراهم کند. اولین باری که او این کار را انجام داده بود به نوامبر 2016 و دیدار برابر فیورنتینا باز می گردد.
  5. آخرین باری که یان کارامو در یک بازی هم گل زده بود و هم پاس گل مهیا کرده بود به دسامبر 2016 باز می گردد که در آن زمان در کان فرانسه عضویت داشت.
  6. هر دو گلی که یان کارامو تاکنون در سری آ به ثمر رسانده در ورزشگاه جوزپه مئاتزا بوده است؛ اولی در فوریه 2018 برابر بولونیا با لباس اینتر و دومی شب گذشته با لباس پارما.
  7. قبل از بازی دیشب، آخرین باری که اینتر در یک بازی خود در سری آ مساوی کرده بود به بازی مقابل اودینزه در هفته 35 فصل قبل باز میگردد و این یعنی اینتر تا بازی شب گذشته در لیگ ایتالیا 11 بازی بدون مساوی را پشت سر گذاشت (باخت یا برد- پارما نیز چنین رکوردی داشت). در بین تیم های حاضر در این فصل سری آ فقط اسپال است که فاصله بین دو تساوی این تیم در دیدارهایش از اینتر و پارما بیشتر بوده است (12 بازی بدون مساوی که این رقم می تواند بیشتر شود زیرا آنها در 8 بازی این فصل خود تاکنون مساوی نداشته اند).
  8. اینتر در نیمه اول سه دیدار آخر خود در سری آ برابر یووه، ساسولو و پارما گل دریافت کرده و این در حالی است که آنها در نیمه اول 6 بازی ابتدایی خود در این فصل برابر لچه، کالیاری، اودینزه، میلان، سمپدوریا و لاتزیو گلی دریافت نکرده بودند.
    

هیچ نظری وجود ندارد