اخبار برگزیده

19 فوریه 2018

اینتر برای جذب بارلا مصمم است

19 فوریه 2018

رومانو : دی فرای در حال تأمل درباره پیشنهاد بهبود یافته اینتر

18 فوریه 2018

رایولا سخت در تلاش برای تبدیل شدن به مدیر برنامه های ایکاردی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

هشت نکته آماری از دیدار کالیاری – اینتر

اینتر دات آی آر _ وبسایت باشگاه اینتر نکات آماری از دیدار شب گذشته دو تیم اینتر و کالیاری را با همکاری اپتا منتشر کرد:

 

  1. اینتر برای سومین بار در تاریخش ، در 14 بازی ابتدایی خود در سری آ شکست ناپذیر بوده است. در دو دوره ی قبلی یعنی در فصل های 1988-1989 و 2006-2007 که اینتر در 14 بازی ابتدایی سری آ شکست نخورد موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.
  2. مائورو ایکاردی توانسته در شش مسابقه از این فصل بیشتر از یک گل در بازی به ثمر برساند (5 بار دبل و 1 بار هت تریک) که از این حیث در بین بازیکنان حاضر در پنج لیگ معتبر اروپا در رتبه ی نخست قرار دارد.
  3. ایکاردی با به ثمر رساندن 15 گل از 28 گل اینتر در این فصل ، سهم 54 درصدی از گل های نراتزوری ها را به نام خود ثبت کرده است.
  4. ایوان پرسیچ از فصل 2015-2016 که در اینتر حضور دارد موفق به فراهم کردن 13 پاس گل برای ایکاردی در سری آ شده است. 5 پاس گل از 6 پاس گلی که ایوان پرسیچ در این فصل داده نیز سهم ایکاردی بوده است(یکی نیز سهم وسینو در بازی با رم).
  5. اینتر از چهار ضربه داخل چارچوب خود موفق به زدن سه گل در دیدار شب گذشته شد (موفقیت 75 درصدی) که این یک رکورد در بازی های این فصل آنان محسوب میشود.
  6. مارسلو بروزوویچ سه بار توانسته برای اینتر در این فصل گلزنی کند که هر سه در بازی های خارج از خانه بوده است ( دو بار مقابل بنونتو و یک بار مقابل کالیاری). این هافبک کروات دو گل از این سه گل را نیز روی پاس کاندروا به ثمر رسانده است.
  7. بروزوویچ 121 ثانیه پس از ورودش به بازی در نیمه ی دوم موفق به گلزنی شد که این گل از نظر سریعترین گل یک بازیکن تعویضی در رده ی پنجم قراردارد.
  8. در نیمه ی اول بازی شب گذشته 10 ضربه ی داخل چارچوب به سمت دروازه سمیر هندانوویچ زده شد که این یک رکورد در بازی های این فصل نراتزوری ها به شمار می آید.
    

هیچ نظری وجود ندارد