اخبار برگزیده

3 ژوئن 2020

بیشتر شدن شانس ناینگولان برای بازگشت به اینتر؟

2 ژوئن 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی سه شنبه دوم ژوئن

1 ژوئن 2020

برنامه بازی های اینتر در ادامه فصل 2019/20 سری آ

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

هفت خبر کوتاه، جمعه سیزدهم مارچ

اینتر دات آی آر _ نگاهی به هفت خبر کوتاه روز جمعه، بیست و سوم اسفند:

  1. یوفا رسما اعلام کرد به دلیل گسترش ویروس کرونا بازی های  لیگ اروپا و لیگ قهرمانان که قرار بود هفته آینده برگزار شود لغو شده و در مورد زمان برگزاری آنها بعدا تصمیم گیری خواهد شد.
  2. به گزارش لارپوبلیکا کریستین اریکسن و همسرش از زمان ورود به ایتالیا در هتل مستقر بوده اند. با توجه به گسترش ویروس کرونا این هتل تعطیل شد و اینتر مکان جدیدی را برای این بازیکن دانمارکی پیدا کرد.
  3. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، فیورنتینا آماده ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد با دستمزد 4 میلیون یورویی به فدریکو کیه زا، وینگر خود است. این بازیکن هدف مشترک اینتر و یووه محسوب می شود.
  4. به گزارش نیکولو اسکیرا باشگاه های سری آ علاقه ای به برگزاری پلی آف برای مشخص شدن تیم های سقوط کننده و تیم قهرمان نشان ندادند. آنها امروز در کنفرانس ویدئویی این تصمیم را گرفته اند. هدف این است بازی های سری آ به محض کمرنگ شدن ویروس کرونا، به صورت فشرده از سر گرفته شود.
  5. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اگر یورو 2020 به تعویق بیفتد و سری آ نیز در انتهای ژوئن تمام شود، آنگاه احتمالا بازه نقل و انتقالات تابستانی نیز کوتاه تر می شود. در شرایط عادی بازه نقل و انتقالات تابستانی سه ماه است (ژوئن، جولای و آگست).
  6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، اینتر همچنان به اولیویه ژیرو علاقمند است و می خواهد او را در تابستان به صورت آزاد جذب کند. لاتزیو و چند تیم انگلیسی نیز در رقابت حضور دارند.
  7. به گزارش توتو اسپورت، والنتینو لاتسارو می خواهد در پایان فصل یعنی زمان اتمام قرارداد قرضی اش در نیوکاسل به اینتر باز گردد. باشگاه انگلیسی حق خرید 23.5 میلیون یورویی او را در اختیار دارد.
    

هیچ نظری وجود ندارد