اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار روز 29 دی:

  1. به گزارش منابع مختلف، اینتر قرار است در تاریخ 9 مارس ( یعنی زمان 113 ساله شدنش)، از لوگوی جدید خود رونمایی کند. هدف اینتر جهانی تر کردن برند خود است و لوگوی جدید بر اساس دو حرف I و M خواهد بود (مخفف اینتر میلانو). این لوگو مینیمال تر خواهد شد.
  2. به گزارش فابریتزیو رومانو اینتر فقط در صورتی مجوز انتقال اریکسن به تاتنهام را صادر می کند که این باشگاه انگلیسی دستمزد او را بپردازد و مبلغی را نیز بابت انتقال قرضی پرداخت کند چراکه در ژانویه سال قبل حاضر به تخفیف نشده بود و 20 میلیون دریافت کرد. موضع اینتربرای اریکسن در مورد سایر تیم ها نرم تر است. اریکسن هدف پی اس جی نیز نخواهد بود زیرا این تیم دله آلی را می خواهد.
  3. به گزارش اپتا، در میان مربیان اینتر که حداقل 30 بار این تیم را در سری آ هدایت کرده اند، آنتونیو کونته و ژوزه مورینیو بالاترین میانگین امتیازی را داشته اند (از زمانی که فوتبال سه امتیازی شده است). میانگین امتیازی هر دو دقیقاً 2.18 است.
  4. راجا ناینگولان در مصاحبه با اسکای اعلام کرد از تصمیم خود برای جدایی راضی است و اگر اینتر قهرمان سری آ شود برای آنها خوشحال خواهد شد و حسرتی نخواهد داشت.
  5. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، پسکارا به جذب قرضی لورنتزو پیرولا، مدافع جوان اینتر که از ابتدای فصل به صورت قرضی در مونتزا حضور دارد نزدیک شده است.
  6. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، پرس و جوهای تیم های مختلف برای اریکسن ادامه دارد. انتظار می رود پیشنهادی از لیگ برتر برای او از راه برسد.
  7. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر به دادن پاسخ منفی برای واگذار کردن پینامونتی ادامه می دهد. شاید دلیلش این باشد که جانشینی تا این لحظه برای او پیدا نشده است.
کلو
19 ژانویه 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.