اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 22 اسفند:

  1. به گزارش Il Sole 24 Ore پیشنهاد گروه آمریکایی فورترس به خانواده ژانگ وام 250 میلیون یورویی است که 150 میلیون آن بلافاصله و 100 میلیون دیگر نیز مدتی بعد پرداخت خواهد شد. گفتگوها سرعت گرفته و استیون ژانگ مذاکرات را به سیمون یانگ فرد مورد اعتماد خود سپرده است. ممکن است تا انتهای ماه جاری میلادی توافق بین طرفین حاصل شود.
  2. به گزارش Il Sole 24 Ore از آنجا که مذاکرات بین اینتر و گروه فورترس به صورت انحصاری نیست، بنابراین هنوز پرونده وام گروه Bain Capital و همچنین پرونده ورود بن سلمان به اینتر بسته نشده است. مذاکرات بین صندوق سرمایه سلطنتی عربستان و خانواده ژانگ در مراحل ابتدایی است. مذاکرات خانواده ژانگ با بی سی پارتنرز نیز به بن بست رسیده است.
  3. به گزارش گاتزتا جوزپه ماروتا مدیر اینتر که به دلیل عوارض ابتلا به ویروس کرونا در کلینیک هومانیتاس بستری شده بود شرایطش به طور پیوسته در حال بهبود است.
  4. اینتر رسما اعلام کرد عمل آرتروسکوپی مینیسک پای چپ آرتورو ویدال امروز صبح با موفقیت انجام شده و او از چند روز دیگر مراحل توانبخشی را آغاز می کند. گفته می شود هافبک شیلیایی حدود یک ماه دیگر می تواند بازی کند.
  5. به گزارش اف سی اینتر نیوز کالیاری می خواهد قرارداد قرضی راجا ناینگولان را به دائمی تبدیل کند و برای او قراردادی 3 ساله آماده کرده است. ناینگولان در حساب های اینتر 6 میلیون یورو ارزش دارد و شاید کالیاری بازیکنان جوانی از خود را وارد معامله کند. این احتمال نیز وجود دارد که کالیاری به مانند جذب گودین، ناینگولان را با شرایطی مقرون به صرفه تر به خدمت بگیرد. دستمزد خالص ناینگولان سالی 4.5 میلیون یورو است و با توجه به این رقم جدایی او خبری خوبی برای نراتزوری خواهد بود.
  6. به گزارش موندو دپورتیوو کومان سرمربی بارسلونا در صورت ماندن در این تیم در فصل بعد یکی از بین ارلینگ هالند و روملو لوکاکو را می خواهد. کومان در زمان حضورش در اورتون لوکاکو را در اختیار داشت و به خوبی با توانایی های مهاجم بلژیکی آشناست.
  7. به گزارش اسکای کریستین اریکسن در زانوی چپ خود التهاب جزئی دارد. هافبک دانمارکی امروز جداگانه تمرین کرده و فردا شرایطش ارزیابی خواهد شد تا مشخص شود به بازی روز یکشنبه با تورینو می رسد یا نه.
مرتضی بابایی
۲۲ اسفند ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *