اینتر دات آی آر _ نگاهی به هفت خبر کوتاه روز اول بهمن:

  1. فدراسیون فوتبال ایتالیا رسما اعلام کرد دیدار دو تیم اینتر و میلان در مرحله یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا سه شنبه هفته آینده (ساعت 23:15) برگزار می شود. برنده این دیدار در نیمه نهایی به مصاف برنده یووه-اسپال خواهد رفت.
  2. به گزارش اسکای امروز جلسه مثبتی بین مدیر برنامه های لائوتارو مارتینز و مدیران اینتر در مورد تمدید قرارداد ایل تورو برگزار شد. مدیر برنامه های مارتینز در این جلسه از تمایل لائوتارو برای ماندن در اینتر گفته و مدیران نراتزوری نیز روی قصد خود برای تمدید قرارداد مارتینز با شرایطی بهتر تاکید کرده اند.
  3. پس از جلسه مدیر برنامه های مارتینز با مدیران اینتر، خبرنگاران از او در مورد حذف بند فسخ 111 میلیون یورویی قرارداد این مهاجم پرسیدند که او گفت در این جلسه در مورد بند فسخ صحبتی نشده است.
  4. به گزارش گاتزتا تیم های رئال مادرید، بایرن مونیخ و بارسلونا به نیکولو بارلا علاقه دارند. با این حال فابریتزیو رومانو می گوید تیمی تاکنون برای بارلا که حدود 80 میلیون یورو قیمت دارد اقدام نکرده است و جدایی او در تابستان نیز سخت به نظر می رسد.
  5. به گزارش فابریتزیو رومانو در ژانویه جذب رودریگو دی پائول، هافبک اودینزه دشوار است و لیورپول نیز او را در ژانویه جذب نمی کند. در حال حاضر اینتر بیشترین علاقه را به این بازیکن آرژانتینی دارد.
  6. به گزارش فابریتزیو رومانو اگر تاتنهام بخواهد کریستین اریکسن را به خدمت بگیرد، باید هزینه ای برای انتقال قرضی بپردازد و دستمزد او برای باقیمانده فصل به مبلغ 4 میلیون یورو را نیز باید پرداخت کند. منچستریونایتد نیز اقدامی برای هافبک دانمارکی نکرده است.
  7. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر تصمیم گرفته آندره آ پینامونتی را تا پایان فصل حفظ کند. اینتر برای قرض دادن اریکسن نیز رقمی را درخواست دارد و تیم مورد علاقه باید دستمزدش را بپردازد.
کلو
1 بهمن 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 13 =