اخبار برگزیده

23 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی چهارشنبه 23 سپتامبر

22 سپتامبر 2020

جانشین اشکرینیار در صورت انتقال به تاتنهام شناسایی شد؛ کاندروا…

22 سپتامبر 2020

رسمی؛ آرتورو ویدال به اینتر پیوست

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

اینتر دات آی آر _ اخبار کوتاه روز جمعه 17 مرداد:

  1. گاتزتا دلا اسپورت همچنان اصرار دارد که اینتر به جذب آزاد لیونل مسی در تابستان 2021 فکر می کند و خانواده ژانگ به دنبال پیدا کردن اسپانسرهای لازم برای تامین هزینه های پرداخت دستمزد او هستند.
  2. به گزارش توتو اسپورت اگر آنتونیو کونته استعفا دهد اینتر احتمالا قصد نخواهد داشت اشکرینیار را از دست بدهد. این روزنامه معتقد است حتی قهرمانی اینتر در لیگ اروپا ممکن است برای بهبود رابطه کونته و سران نراتزوری کافی نباشد.
  3. به گزارش ESPN اینتر تماس هایی با نمایندگان مارک آندره تراشتگن داشته است. قرارداد او دو سال دیگر با بارسلونا اعتبار دارد و اگر تمدید قرارداد انجام نشود اینتر و چلسی با یکدیگر رقابت می کنند. با این حال هم بارسلونا و هم تراشتگن به دنبال ادامه همکاری با یکدیگر هستند.
  4. به گزارش نیکولو اسکیرا اینتر با نمایندگان تراشتگن تماسی نداشته و او به تمدید تا 2025 با بارسا نزدیک شده است. گزینه ای که اینتر به او علاقه دارد خوان موسو از اودینزه است.
  5. در حالی که منابع مختلف خبر داده اند اینتر به تمدید قرارداد با بورخا والرو نزدیک شده اما لاناتزیونه، روزنامه چاپ فلورانس مدعی است او می تواند به صورت آزاد به فیورنتینا بازگردد.
  6. به گزارش روزنامه کوریره دلا اسپورت رم که رسما مالکش تغییر کرده، فقط در صورتی به ادین ژکو اجازه جدایی می دهد که پیشنهادی مهم به دست مدیران این باشگاه برسد.
  7. به گزارش کالچو مرکاتو، باشگاه تازه به سری آ صعود کرده کروتونه برای جذب قرضی سباستیانو اسپوزیتو اصرار دارد و مدیر ورزشی این باشگاه نیز تایید کرده که آنها علاقه زیادی به این مهاجم دارند.
    

هیچ نظری وجود ندارد