اخبار برگزیده

23 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی چهارشنبه 23 سپتامبر

22 سپتامبر 2020

جانشین اشکرینیار در صورت انتقال به تاتنهام شناسایی شد؛ کاندروا…

22 سپتامبر 2020

رسمی؛ آرتورو ویدال به اینتر پیوست

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز دوشنبه 31 آگست

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز دوشنبه 10 شهریور:

  1. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، اینتر با آرتورو ویدال به توافق روی قراردادی دو ساله با دستمزد 6 میلیون یورویی رسید (با قابلیت تمدید برای سال سوم). برای نهایی شدن انتقال، ابتدا قرارداد ویدال با بارسا باید فسخ شود. تمرینات اینتر از دوشنبه آغاز می شود و کونته امیدوار است او را در اختیار داشته باشد.
  2. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو واسطه هایی در حال کار بین اینتر و پی اس جی هستند تا میلان اشکرینیار را به پاریس ببرند. پی اس جی که به دنبال یک مدافع برای جانشینی تیاگو سیلوا است به مدافع اسلواک علاقه دارد.
  3. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو اینتر برای جذب بازیکنان مدنظر کونته مثل انگولو کانته، هافبک چلسی باید فروش داشته باشد. به دلیل بودجه محدود، نراتزوری از جذب تونالی کنار کشید و به نظر می رسد در حال حاضر نمی خواهد وارد مذاکره با هلاس ورنا برای جذب ماراش کومبولا شود.
  4. به گزارش اسپورت وان منبع آلمانی، بایرن مونیخ به مارسلو بروزوویچ، هافبک اینتر علاقه دارد اما هنوز مذاکرات جدی بین دو باشگاه آغاز نشده است.
  5. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، کالیاری برای جذب راجا ناینگولان پیشنهادی به اینتر ارائه کرد اما نراتزوری پاسخی به آن نداد زیرا در ابتدا می خواهد ببیند وضعیت ویدال به کجا خواهد رسید.
  6. به گزارش اسکای ایتالیا با اتمام قرارداد قرضی ناینگولان با کالیاری، او به زودی تمریناتش را در کمپ آپیانو جنتیله آغاز خواهد کرد (همراه با اشرف حکیمی). نینجا امیدوار است با در دسترس قرار دادن کامل خود، بتواند کونته را متقاعد کند تا در تیم بماند.
  7. کوریره دلا اسپورت مدعی است اینتر برای جذب انگولو کانته حاضر است بروزوویچ یا اریکسن را قربانی کند. بایرن مونیخ پس از جدایی خاوی مارتینز و تیاگو شاید برای بروزوویچ اقدام کند در حالی که هنوز تیمی به اریکسن علاقه نشان نداده است.
    

یک نظر

  • امیدوار بودیم با اومدن پپ ماروتا دیگه بازیکنای با استعدادی مثل تونالی رو فدای امثال ویدال نکنیم،حیف حیف..دوباره قصه‌ی پیرلو داره تکرار میشه