اخبار برگزیده

7 آوریل 2020

اینتر یکی از باشگاه هایی است که می تواند به جذب مسی فکر کند اما…

6 آوریل 2020

رسمی؛ توافق باشگاه های ایتالیایی برای کاهش دستمزد بازیکنان و مربیان

6 آوریل 2020

قیمت اوبامیانگ برای اینتر چقدر خواهد بود؟

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی یکشنبه، پانزدهم مارچ

اینتر دات آی آر _ نگاهی به هفت خبر کوتاه روز یکشنبه 25 اسفند:

  1. به گزارش توتو اسپورت، اینتر قصد ندارد به بورخا والرو پیشنهاد تمدید قرارداد ارائه کند و او در تابستان به صورت آزاد جدا خواهد شد. احتمال جدایی گالیاردینی و یا وسینو نیز وجود دارد.
  2. اف سی اینتر 1908 گزارش داده احتمال جدایی مارسلو بروزوویچ نیز وجود دارد چرا که بند فسخ 60 میلیون یورویی او می تواند در دو هفته ابتدایی جولای توسط تیم های غیر ایتالیایی فعال شود. مدیر برنامه این هافبک کروات این موضوع را (یعنی احتمال فعال شدن بند فسخ) به مدیران اینتر اطلاع داده است.
  3. به گزارش اسکای انگلیس، جئوفری کندوگبیا هافبک والنسیا مورد توجه تاتنهام قرار دارد. گفتنی است در صورت به فروش رفتن او، 25 درصد رقم انتقال سهم اینتر می شود.
  4. به گزارش توتو اسپورت ماروتا قصد دارد اینتر را برای فصل بعد “ایتالیایی تر” کند. ساندرو تونالی و لورنتزو پلگرینی از اهداف سخت ایتالیایی اینتر به حساب می آیند چرا که یکی مورد توجه بسیاری از تیم قرار گرفته و دیگری نیز نمادی از باشگاه رم است. مانوئل لوکاتلی هافبک سابق میلان و فعلی ساسولو نیز در لیست اینتر بعنوان گزینه ای برای نیمکت نشینی بروزوویچ قرار دارد. نباید نام آرماندو ایتزو مدافع تورینو و کاستروویلی، هافبک فیورنتینا را نیز بعنوان دیگر اهداف ایتالیایی نراتزوری فراموش کرد.
  5. منبع انگلیسی اکسپرس گزارش داده در صورت جدایی لائوتارو مارتینز، اینتر آماده سرمایه گذاری برای جذب پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی آرسنال است.
  6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت ایده اینتر این است قرارداد قرضی استفانو سنسی را یک سال دیگر تمدید کند و آنها نمی خواهند در تابستان بند حق خرید وی را فعال کنند. مصدومیت های متوالی سنسی دلیل این تصمیم اینتر است.
  7. به گزارش روزنامه ترکیه ای Fotospor اینتر یکی از تیم های علاقمند به عمر بایاز هافبک 16 ساله فنرباحچه است.
    

هیچ نظری وجود ندارد