اخبار برگزیده

3 جولای 2020

گزارش اینتر از مصدومیت موزس

3 جولای 2020

کونته ژکو را به کاوانی ترجیح می دهد

3 جولای 2020

رومانو: پس از اشرف حالا اینتر تونالی و امرسون را می خواهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی یکشنبه 28 ژوئن

اینتر دات آی آر _ نگاهی به آنچه روزنامه ها در چاپ روز یکشنبه خود از نقل و انتقالات اینتر گفته اند:

  1. به گزارش کوریره دلا اسپورت اینتر پس از تاریخ 7 جولای که بند فسخ لائوتارو مارتینز منقضی می شود مذاکرات برای تمدید قرارداد با او را آغاز خواهد کرد (با دستمزد 5 میلیون یورویی بعلاوه پاداش) بنابراین بارسا در صورتی که مارتینز را می خواهد فقط تا 7 جولای فرصت دارد راه حلی پیدا کند.
  2. به گزارش توتو اسپورت، پس از نهایی شدن خرید اشرف حکیمی برای وینگ بک راست، اینتر حالا روبین گوزنس از آتالانتا که بین 25 تا 30 میلیون یورو قیمت دارد را برای تقویت وینگ بک چپ درنظر گرفته است. آتالانتا به اسپوزیتو علاقه دارد و نام او می تواند وارد مذاکرات برای گوزنس شود. کوستیچ، آلونسو، فیرپو و پالمیری نیز دیگر گزینه های اینتر برای تقویت سمت چپ هستند.
  3. به گزارش کوریره دلا اسپورت کامانو، ایجنت اشرف حکیمی (و بورخا والرو) در سال 2018 او را به اینتر پیشنهاد کرده بود اما اسپالتی ورسالیکو را درخواست کرد و حکیمی نیز به دورتموند رفت.
  4. دامیانی ایجنت لوسیان آگومه به توتومرکاتو وب گفت در تمدید قرارداد این هافبک جوان  با اینتر مشکلی وجود نخواهد داشت.
  5. به گزارش رپوبلیکا مذاکرات اینتر با ورونا برای کومبولا متوقف شده و نام یان فرتونگن با توجه به اینکه گزینه ای آزاد محسوب می شود گزینه ای جذاب است. اما کونته آرماندو ایتزو، مدافع تورینو که حدود 25 میلیون یورو قیمت دارد را ترجیح می دهد.
  6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، اشرف حکیمی تحت تاثیر پروژه جاه طلبانه اینتر به ویژه بخاطر خرید اریکسن و لوکاکو قرار گرفت و به نراتزوری پاسخ مثبت داد. رئال مادرید به دلیل مسائل مربوط به بودجه اصرار دارد این معامله تا 30 ژوئن رسمی شود بنابراین حکیمی تا سه شنبه در تست های پزشکی اینتر شرکت می کند.
  7. به گزارش بیلد، بایرن مونیخ نمی خواهد 20 میلیون یورویی که بند حق خرید پریشیچ است را بپردازد و به دنبال توافق با شرایطی جدید است اما دستمزد بالای وینگر کروات (10 تا 11 میلیون یورو) باعث شده شانس دائمی شدن قراردادش پایین بیاید.
    

هیچ نظری وجود ندارد