اخبار برگزیده

18 فوریه 2018

رایولا سخت در تلاش برای تبدیل شدن به مدیر برنامه های ایکاردی

18 فوریه 2018

بد بازی نکردیم …

17 فوریه 2018

جنوا 2-0 اینتر : مربیِ ِبد ، بازیکنان ِبد ، نتایج ِ بد ، اینتر ِ بد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“همسرم میخواهد در اینتر بماند”

اینتر دات آی آر – همسر و مدیر برنامه های مائورو ایکاردی از تمایل این بازیکن برای باقی ماندن در جمع بازیکنان نراتزوری گفت.

همسر کاپیتان باشگاه اینتر که به تازگی مصاحبه ای با برنامه تلویزیونی Telefe داشته است درباره زندگی خود و همسرش صحبت کرد.وندا نارا در این برنامه گفت:

وقتی در میلان هستم بیشتر ایتالیایی صحبت میکنم اما در حال یادگیری انگلیسی هستم زیرا قرارداد های مائورو به آن زبان نوشته شده است.

برنامه ریزی شده بود که من ایجنتش شوم.قرارداد او منقضی شده بود و مائورو از من خواستم که با رئیس در تماس باشم و به او بگویم که باید تمدید قرارداد کنیم.در ابتدا مطمئن نبودم اما از آنجایی که من خوب بودم تصمیممان را گرفتیم.حالا دستمزد مائورو بسیار افزایش یافته اما همه این ها عمدتا به دلیل استعدادش است.

من مثل یک ایجنت کمیسیون نمیگرم.هر چیزی که به دست می آید در خانواده باقی میماند.ما مانند یک خانواده تجاری هستیم.

زندگی کاری و زندگی خانوادگی؟من و مائورو بین وندا ی خانه و وندا ی مدیر برنامه تمایز قائل هستیم.به عنوان مثال ما درباره مسائل خانه و سپس درباره کار حرف میزنیم.ما یک لحظه به طور حرفه ای صحبت میکنم و پس از آن به عقب برمیگردیم و شروع به عصبانی بودن از همدیگر میکنیم.

به خاطر نقشم به عنوان مدیر برنامه های مائورو مجبور به تغییر نگاهم شدم.من پروژه های جدیدی بر روی میزم دارم و به کمک زمان و تعهداتم آن ها را عملی خواهم کرد.

ما سه دفعه قراردادمان را با اینتر تمدید کردیم چراکه هر زمان باشگاه های دیگر به دنبال ایکاردی بودند اینتر هر کاری که میتوانست انجام داد تا او را نگه دارد.طبیعتا این تلاش شامل بهبود قرارداد او بوده است.

ارتباط ما با مدیران به ویژه در سطح شخصی عالی است.برای مثال زمان متولد شدن دختر ها باشگاه هدایای زیادی به ما داد.

برای ما به عنوان یک خانواده بهتر است در میلان بمانیم چرا که بچه ها میخواهند اینجا باشند.از طرفی دیگر مائورو اینجا خوشحال است و بازوبند کاپیتانی نیز در اختیار اوست.

    

هیچ نظری وجود ندارد