اخبار برگزیده

27 ژانویه 2020

آخرین اخبار از نقل و انتقالات اینتر

27 ژانویه 2020

اریکسن وارد میلانو شد (تصویر)

27 ژانویه 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از گاتزتا

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“همه از بازیکنان جدید صحبت می کنند اما از یاد برده اند ستون های تیم جدا شدند”

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری می گوید این تیم باید با شجاعت و برابر یووه قرار بگیرد.

آنتونیو کونته در کنفرانس خبری قبل از دیدار شنبه شب مقابل یووه حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. بخشی از صحبت های وی:

فردا مسابقه ای بین دو تیم صدر نشین سری آ را شاهد خواهیم بود که تاکنون بهتر از سایرین عمل کرده اند اما تازه در هفته هفتم هستیم. با گذشت زمان ارزش باشگاه ها پدیدار خواهند شد به همین دلیل است که همیشه می گویم که ما بعدا جاه طلبی های خود را عملی خواهیم کرد و می بینیم که چه نقشی در این فصل داریم. آنچه می توانیم از آن مطمئن باشیم این است که دربی ایتالیا یک مسابقه بزرگ است که همه می خواهند آن را نظاره گر باشند. ما باید تمایل و اراده، شجاعت و شور و شوق برای بازی در چنین دیداری را داشته باشیم. هر بازی از جمله شکست مقابل بارسا، برداشتن یک گام رو به جلوی دیگر (رشد) از سفری که شروع کرده ایم است زیرا در این مسابقات آنچه درست انجام داده ایم و آنچه نیاز به تغییر دارد را ارزیابی می کنیم. بعد از اجرای خوب برابر بارسلونا با شور و شوق مناسب به این مسابقه می رسیم . تیم را نسبت به سال های قبل به طور اساسی تغییر داده ایم و این درحالی است که همه از بازیکنان جدید ورودی در تابستان قبل صحبت می کنند اما فراموش کرده اند بازیکنان جدا شده ستون های اینتر بودند (ایکاردی پریشیچ ناینگولان). بسیاری از بازیکنان ما جوان به شمار می روند و فاقد تجربه در بازی های بزرگ هستند. آنها باید از لحاظ فیزیکی، اعتماد به نفس و تاکتیکی رشد کنند و این به زمان نیاز دارد اما  شب و روز در تلاشیم این سرعت رشد فراتر از حد باشد. اصطلاح برنده بودن، غالبا مورد استفاده قرار می گیرد تا از آن سوء استفاده شود اما کمتر افرادی می دانند که واقعا چه معنایی دارد.از من خواسته شد به اینتر بیایم و ذهنیت خاصی را به تیم منتقل کنم و خوشحالم بدون توجه به نتیجه با این بچه ها کار کنم. بازیکنان خیلی خوبی داریم که می توانند با سخت کوشی به بازیکنانی بسیار عالی تبدیل شوند. وظیفه من این است به تمامی آنها برای پیشرفت کمک کنم زیرا این باعث می شود سطح تیم بالاتر برود.

کونته در ادامه نیز گفت:

در مقابل تیمی قرار خواهیم گرفت که در سطحی بالایی در سری آ برای چند سال کار کرده و در اروپا نیز خوب عمل کرده است. یووه به پیروزی عادت دارد و در ترکیبشان بازیکنانی هستند که در لیگ قهرمانان، سری آ و جام جهانی تجربه قهرمانی دارند. آنها در نقل و انتقالات نسبت به سال قبل تغییر نمی کنند بلکه به کیفیتشان می افزایند. در عین حال دیگر تیم ها مخالف آن عمل کرده اند و همین باعث ایجاد شکاف آنها با این تیم شده است. بهانه داوری؟ اگر بارسلونا برد به این دلیل بود که آنها بهتر کار کردند. ما خطاهایی کاملا اجتناب پذیر را مرتکب شدیم. در نیمه اول با جلو رفتن، دفاع کردیم اما در نیمه دوم با عقب ماندن آن را انجام دادیم و مشکل ما در آن دیدار همین بود. پس از آن بازی اولین نفری بودم که گفتم تصمیمات داوری چه خوب چه بد نباید به عنوان بهانه دیده شود. من از تصمیات داور از ابتدای بازی ناراضی بودم اما اگر شما فکر می کنید بهانه ای از من برای شکست خواهید یافت شما فاصله زیادی با من دارید.
    

هیچ نظری وجود ندارد