اخبار برگزیده

7 آوریل 2020

اینتر یکی از باشگاه هایی است که می تواند به جذب مسی فکر کند اما…

6 آوریل 2020

رسمی؛ توافق باشگاه های ایتالیایی برای کاهش دستمزد بازیکنان و مربیان

6 آوریل 2020

قیمت اوبامیانگ برای اینتر چقدر خواهد بود؟

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“همیشه والتر ساموئل را تحسین می کردم؛ رونالدو برای من یک بُت بود”

اینتر دات آی آر _ اشکرینیار می گوید وقتی پیشنهاد اینتر به دستش رسید بلافاصله پاسخ مثبت داد.

طرفداران اینتر از میلان اشکرینیار سوالاتی را پرسیده اند که او نیز به آنها جواب داده است. مهمترین صحبت های مدافع اسلواک را می خوانید:

در حال حاضر در وضعیت حساس و دشواری قرار گرفته ایم اما همگی باید درکنار هم (برابر کرونا) بجنگیم. همه ما مثل طرفداران دلتنگ فوتبال شده ایم اما مهمترین چیز مبارزه با این ویروس است. من در خانه خود دستور العمل هایی که کادرفنی به من داده اند را دنبال می کنم تا بتوانم فرم خود را حفظ کنم. به غیر از این وقتم را با دوست دخترم و با دو سگی که داریم می گذرانم. برخی اوقات نیز دارت بازی می کنم و تلویزیون می بینم. صدای آواز دسته جمعی مردم در بالکن ها را می شنوم و حتی با وجود اینکه برخی اشعار را متوجه نمی شوم اما این کار فوق العاده و احساسی است.

اشکرینیار در ادامه نیز گفت:

اولین شروع حرفه ای من در فوتبال در سن 17 سالگی و در لیگ اسلواکی بود که تمام 90 دقیقه را بازی کردم و نتیجه بدون گل شد. در آن زمان اوضاع برای من کمی متفاوت تر بود و در پست هافبک بازی می کردم. رابطه با بازیکنان؟ ما بازیکنان زمان زیادی را با هم حتی پس از تمرینات می گذرانیم. من با همه جور هستم (رابطه خوبی دارم) اما اگر مجبور باشم یکی را انتخاب کنم می گویم باستونی. هندانوویچ؟ او یک حرفه ای فوق العاده و کاپیتانی عالی است. بستن بازوبند کاپیتانی در بازی با اودینزه؟ احساسی عالی بود. بستن بازوبند مسئولیت زیادی را برای یک بازیکن به همراه دارد و شما را ترغیب می کند تا حتی بیشتر از توان خود را برای تیم بگذارید. چرا شماره 37 می پوشم؟ در اسلواکی شماره 3 می پوشم و به شماره 17 نیز علاقه دارم اما وقتی به سمپدوریا پیوستم هر دو شماره در دسترس نبودند. بنابراین ترکیبی از 17 و 3 را انتخاب کردم و 37 شماره من شد و آن را دوست دارم! مدافع سابق مورد علاقه در اینتر؟ اگر مجبور باشم فقط یکی که همیشه تحسینش می کردم را انتخاب کنم می گویم والتر ساموئل. او قوی بود و همیشه تفاوت ایجاد می کرد. بازیکن محبوب؟ رونالدو نازاریو. من در کودکی او را تحسین می کردم و یک بت برای من بود. دوست داشتم هم در برابر رونالدو و هم در کنار او بازی کنم. سرسخت ترین مهاجمان فعلی برای مهار کردن آنها؟ مسی و رونالدو که در حال حاضر بهترین های جهان نیز محسوب می شوند. مهار کیلیان ام باپه و ابراهیموویچ نیز سخت بود. دربی دلامادونینا اولین رویارویی من با زلاتان بود. بهترین مدافع؟ سرخیو راموس که یک رهبر واقعی است. سپس فن دایک را بخاطر آنچه در دو سه سال اخیر انجام داده انتخاب می کنم و همچنین کالیدو کولیبالی حتی با وجود اینکه او در حال حاضر در بهترین فرم خود قرار ندارد. برونو فرناندز (هافبک منچستریونایتد)؟ فکر می کنم یکی از بهترین هم تیمی هایی بوده که داشتم(در سمپدوریا). تصمیم برای انتقال به اینتر در سال 2017؟ باورنکردنی بود. در مسابقات جام ملت های زیر 21 سال اروپا حضور داشتم و به محض اینکه اخبار علاقه اینتر را شنیدیم بسیار خوشحال شدم. اینتر گزینه ای آسان برای انتخاب بود و من فورا پاسخ مثبت خود را اعلام کردم.
    

هیچ نظری وجود ندارد