اخبار برگزیده

3 جولای 2020

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه سوم جولای

3 جولای 2020

گزارش اینتر از مصدومیت موزس

3 جولای 2020

کونته ژکو را به کاوانی ترجیح می دهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

وارد شدن نام کانسلو در معامله برای لائوتارو؟ رومانو پاسخ می دهد

اینتر دات آی آر _ اینتر برای فروش مارتینز به بارسلونا تا جایی که ممکن است می خواهد بیشترین پول نقد را دریافت کند. 

منبع اسپانیایی موندو دپورتیوو در ساعات اخیر مدعی شده احتمالا نام ژائو کانسلو را می توان در معامله اینتر و بارسلونا برای لائوتارو مارتینز دید. چگونه؟ این منبع کاتالانی می گوید بارسا نلسون سمدو را در ازای کانسلو به منچسترسیتی می دهد و سپس نام مدافع سابق والنسیا و یوونتوس در معامله با اینتر برای ال تورو قرار خواهد گرفت. با این حال به گزارش فابریتزیو رومانو این عملیات پیچیده است.

کانسلو در حساب های باشگاه منچسترسیتی ارزش سنگینی دارد (او با 67 میلیون یورو از یووه به سیتی پیوست) و این باعث به وجود آمدن مانع می شود. بنابراین برای معاوضه این بازیکن با هموطنش سمدو که او نیز قیمت کمی ندارد، معامله بین بارسا و سیتی به ناچار باید با قیمت بالایی انجام بگیرد تا سیتی دچار ضرر در حساب ها نشود (جلوگیری از کاهش تراز مالی).

سپس در صورت اجرا شدن این عملیات، وارد شدن فوری نام کانسلو به معامله برای لائوتارو نیز با توجه به ارزش بالای این مدافع باعث خواهد شد اینتر پول نقد کمتری دریافت کند و این چیزی نیست که آسیلیو و ماروتا بخواهند زیرا آنها حداقل 90 میلیون یورو به صورت نقد می خواهند (فرض کنید کانسلو و سمدو با قیمت 60 میلیون یورو با یکدیگر معاوضه شوند. آنگاه بارسلونا از آنجا که فورا می خواهد کانسلو را برای جذب مارتینز به اینتر دهد، بنابراین باید به منظور جلوگیری از ضرر در حساب، ارزش او را حداقل 60 میلیون یورو در نظر بگیرد و این یعنی اینتر فقط 50 میلیون یورو از بلوگرانا دریافت می کند).

به همین دلیل است که نام کانسلو در حال حاضر مورد بحث قرار نمی گیرد و جونیور فیرپو بازیکن مورد علاقه افعی ها برای ورود به معامله خواهد بود چراکه ارزش کمتری دارد.

    

هیچ نظری وجود ندارد