اخبار برگزیده

1 مارس 2021

انتقاد تند ادر از مالکان چینی

1 مارس 2021

سیزده نکته آماری از دیدار اینتر-جنوا

1 مارس 2021

مصاحبه ی کونته پس از دیدار برابر جنوا

و المپیکویی که دیگر برای افعی جهنم نیست!

اینتر دات آی آر ـ بالاخره دست سرنوشت اینتر و لاتزیو را این بار سال 2018 به یکدیگر  رساند؛اما با سرنوشتی متفاوت.

از روز پنجم می دومین سال از هزاره سوم دقیقا شانزده سال و پانزده روز گذشت.روزی که جانلوکا پاپارستا با صدای سوتش اشکهای مریخی رو سرازیر کرد تا زحمات یک فصل نراتزوری در المپیکوی رم بر باد برود و جام به گورخر ها برسد.
ورزشگاهی که یاد آور شادی ال چولو پس از گلش و شکست نراتزوری، هنوز هم دل خیلی از اینتریستا ها رو میشکند.


اما این بار در بیستم می شانزده سال بعد تاریخ جور دیگری رقم خورد.گلادیاتورهای نراتزوری این بار در جهنم کلوزئوم شهر رم معنای واقعی پاتزا رو به تمامی عاشقان سری عشق نشان دادند.
گلادیاتورایی که اینبار راسل کرو جایی بین آن ها نداشت.رهبرشان جوانکی آرژانتینی با چشمانی خیس و گامهایی استوار بود.کسی که در تمام این دوران تاریک، همیشه کور سوی امید افعی ها بوده.کاپیتانی جوان که با همیشه بواسطه دلش بازی میکند.کاپیتانی که کابوس چهار چوب تمام تیمهای سری عشق شده.
دیشب افعی ها نشان دادند که اگر چه از اسب افتاده اند اما از اصل، نه.نشان دادند که هنوز هم اینتر، همان اینترِ دیوانه است.
به یاد ندارم در این تقریبا 19 سال داستان عاشقانه ما، هیچوقت چیزی رو آسان به من داده باشد. همیشه همه چیز رو گذاشته است برای لحظه آخر.


روز هایی که از تیمم دلسرد میشدم، عصبی میشدم و هزاران بار به خود میگفتم که دیگر بی خیالش خواهم شد ولی دقیقا در همان لحظه با یک کرشمه اش همه چیز از یادم میرود و انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است باز هم روز از نو و روزی از نو.
شب گذشته یکی از همان شب ها بود.اینتر من باز هم نشان داد که وقتی پای حیثیتش در میان باشد به هیچ کس و هیچ چیز رحم نخواهد کرد.نشان داد که گاهی میشود تا اوج نا امیدی و سردرگمی رفت و امید به تار مویی برسد اما باز هم دوباره جان گرفت.
اینتر نشان داد که چرا فاکتی فقید میگفت:

نویسنده:محمدجواد(MjGoodlooking)

    

هیچ نظری وجود ندارد