اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

پاسخ مثبت امرسون به اینتر؛ 3 گزینه برای خط هافبک در صورت جدایی ناینگولان

اینتر دات آی آر _ اگر ناینگولان جدا شود یکی از بین ویدال، کسیه و آلان احتمالا راهی جوزپه مه اتزا می شود.

به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر یک مهاجم نیمکت نشین برای روملو لوکاکو می خواهد و نام ماریو مانژوکیچ که ماروتا از او به خوبی شناخت دارد، یکی از گزینه ها به شمار می رود. قرارداد مانژوکیچ اخیرا با الدوحیل فسخ شده و به همین دلیل نراتزوری امکان جذب وی را ارزیابی خواهد کرد.

برای سمت چپ اینتر امرسون پالمیری را بعنوان هدف اصلی شناسایی کرده و گزینه های دیگر تاکنون برای تقویت این پست درنظر گرفته نشده اند. اینتر منتظر لحظه مناسب برای معامله با چلسی است و قیمت او حدود 20 تا 25 میلیون یورو درنظر گرفته می شود. امرسون به اینتر پاسخ مثبت داده است.

اینتر به تقویت خط میانی نیز می اندیشد و برای جذب بازیکن در این پست در ابتدا باید دید چه سرنوشتی در انتظار راجا ناینگولان خواهد بود. کونته مشکلی با بازگشت ناینگولان ندارد اما باید دید مدیران باشگاه حاضر به عقب نشینی از تصمیم خود در مورد نینجا که در تابستان قبل گرفته شد هستند یا نه. اگر به ناینگولان شانس مجددی داده نشود برای جانشینی او به نظر می رسد یکی از بین این سه گزینه زیر جذب خواهد شد.

آرتورو ویدال از بارسلونا مثل همیشه یک گزینه است و مورد بعدی نیز فرانک کسیه از میلان نام دارد که اینتر در ژانویه نیز به دنبال معاوضه او با وسینو بود. گزینه آخر نیز آلان، هافبک برزیلی ناپولی است که در انتهای فصل از این تیم جدا خواهد شد.

    

هیچ نظری وجود ندارد