اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

پرس و جوی خانواده ژانگ در مورد شدنی بودن عملیات جذب مسی

اینتر دات آی آر _ اگر مسی به صورت آزاد به اینتر بیاید، نراتزوری سالی 65 میلیون یورو باید خرج کند اما در عوض می تواند درآمد زیادی از آن داشته باشد.

آنتونیو کونته و جوزپه ماروتا اخیرا در مصاحبه های خود اعلام کردند احتمال انتقال لیونل مسی به اینتر صفر است. کونته گفته بود جابجا کردن کلیسای جامع شهر میلان از انتقال مسی ساده تر است و ماروتا نیز اشاره کرده بود بدون عواملی مثل کمک مالکان، هیچ تیمی در ایتالیا نمی تواند از پس این انتقال بر بیاید. با این حال با وجود این صحبت ها، گاتزتا دلا اسپورت در چاپ روز پنجشنبه خود گزارش داده اینتر توانایی انجام انتقال را دارد چراکه با وجود هزینه داشتن این عملیات، درآمدها نیز متعاقبا زیاد خواهد شد.

لیونل مسی تا تابستان سال آینده با بارسلونا قرارداد دارد و می تواند رایگان از این تیم جدا شود و این یعنی نراتزوری نباید هزینه ای برای او به بارسا بپردازد البته به شرطی که تا آن موقع قراردادش تمدید نشود.

یوونتوس برای جذب کریستیانو رونالدو کمی بیش از 100 میلیون یورو به رئال مادرید پرداخت و با او قراردادی 4 ساله با دستمزدی 31 میلیون یورویی امضا کرد که با مالیاتی که یووه باید پرداخت کند، هزینه CR7 برای بیانکونری به 58 میلیون یورو در سال می رسد. با در نظر گرفتن استهلاک رونالدو در حساب های یووه، ستاره پرتغالی سالانه 87 میلیون یورو برای بانوی پیر هزینه دارد.

لیونل مسی نیز در حال حاضر 50 میلیون یورو به طور خالص دستمزد دریافت می کند و این رقم از رونالدو بیشتر است. با این حال با درنظر گرفتن قانون جدید مالیات کشور ایتالیا، هزینه جذب آزاد مسی با درنظر گرفتن دستمزد و مالیاتی که نراتزوری باید بپردازد، به 65 میلیون یورو خواهد رسید (مالیات کشور ایتالیا برای بازیکنان و مربیانی که از لیگ های دیگر می آیند 30 درصد دستمزد پرداختی است و 30 درصد دستمزد مسی برابر است با 15 میلیون یورو).

در انتهای گزارش نیز آمده با اینکه رونالدو خرج زیادی برای یووه داشت اما در عوض درآمدها را نیز زیاد کرد و در صورتی که اینتر با مسی قرارداد امضا کند در آمدهای افعی ها نیز بیشتر خواهد شد. در قرارداد مسی با بارسلونا تا 31 ماه می (10 خرداد)، بندی وجود داشت که او می توانست خود را بازیکن آزاد اعلام کند و خانواده ژانگ قبل از منقضی شدن این بند، پرس و جوهایی در مورد شدنی بودن عملیات انجام داده بودند. آیا مسی در تابستان 2021 به اینتر خواهد آمد؟

    

هیچ نظری وجود ندارد