اخبار برگزیده

18 فوریه 2020

چهار خبر کوتاه روز دوشنبه هفدهم فوریه

16 فوریه 2020

“اینتر دو گل به لاتزیو تقدیم کرد؛ اریکسن؟…”

16 فوریه 2020

لاتزیو ۲-۱ اینتر؛ دومین شکست فصل در شب اشتباهات بازیکنان

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پنج خبر کوتاه روز سه شنبه بیستم آگست

اینتر دات آی آر _ مروری بر پنج خبر کوتاه روز سه شنبه بیست و نهم مرداد ماه:

  1. به گزارش لیبرو، اینتر به دنبال این است سرگی میلینکوویچ ساویچ را به صورت قرضی با مبلغ 15 میلیون یورو با حق خرید 65 میلیون یورویی به خدمت بگیرد و آنها آماده ارسال پیشنهاد به لاتزیو شده اند.
  2. به گزارش توتو اسپورت، اینتر پس از نهایی کردن کار انتقال سانچز دو خرید دیگر می خواهد انجام دهد. یکی در خط هافبک که برای آن رویا، جذب سرگی میلینکوویچ ساویچ است اما کونته از کار مجدد با آرتورو ویدال نیز خوشحال خواهد شد و دیگری نیز جذب یک گزینه نیمکت نشین برای لوکاکو که ایده جذب آزاد فرناندو یورنته خواهد بود.
  3. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر برای قرض دادن دالبرت به نیس مبلغی را می خواهد اما نیس می خواهد انتقال قرضی به طور رایگان انجام شود. ایجنت مدافع برزیلی امروز برای ادامه مذاکرات وارد دفتر باشگاه اینتر شد.
  4. ایل جورناله در یکی از صفحات چاپ امروز خود به میلان توصیه کرده برای جذب ایکاردی اقدام کند! چنین خریدی می تواند برای طرفین مناسب باشد زیرا او به یووه رقیب شماره یک اینتر نمی رود و در شهر میلان نیز باقی خواهد ماند.
  5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، ژائو ماریو قطعا به تیمی دیگر قرض داده خواهد شد اما مقصد وی هنوز مشخص نیست. گالاتاسرای، سویا و اسپورتینگ از جمله تیمهای علاقمند به وی محسوب می شوند. ماریو متوجه شده دیگر شانس ماندن ندارد و منتظر تحولات در مورد آینده اش است.
    

هیچ نظری وجود ندارد