اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از کوریره دلا اسپورت

اینتر دات آی آر _ کوریره دلا اسپورت در چاپ روز پنجشنبه خود گزارش داده اینتر به دنبال خرید از انگلستان است و می خواهد یکی از بین سیسوکو، کانته، اندومبله و اندیدی را جذب کند.

1.آنتونیو کونته که به دنبال یک هافبک فیزیکی است، یکی از بین کانته، اندومبله و سیسوکو را می خواهد. با آمدن احتمالی هویبرگ به تاتنهام، یکی از بین سیسوکو و اندومبله می تواند جدا شود و در صورت اقدام نراتزوری برای اندومبله، تاتنهام احتمالا اشکرینیار را در معامله درخواست می کند چراکه مورینیو به مدافع اسلواک علاقه دارد. کانته رویای کونته است اما چلسی برای او حداقل 60 میلیون یورو می خواهد.

2.نامهای باکایوکو و پوگبا نیز در لیست اینتر بعنوان هافبک فیزیکی دیده می شوند. با این حال باکایوکو چندان متقاعد کننده نیست و پوگبا نیز با توجه به اینکه در مذاکرات برای تمدید قرارداد با منچستر قرار دارد غیر قابل دسترس خواهد بود. همچنین ویلفرد اندیدی، هافبک لستر سیتی با توجه به پویایی در بازی و قدرتش برای بازی در سری آ مناسب در نظر گرفته شده است.

3.اینتر و فیورنتینا در انتهای فصل با یکدیگر دیدار می کنند تا در مورد وضعیت دالبرت-بیراگی که در تابستان قبل به صورت قرضی معاوضه شده بودند صحبت کنند. اگر فیورنتینا حاضر به قرض دادن مجدد بیراگی شود (معاوضه مجدد با دالبرت) اینتر از حفظ او استقبال می کند چراکه نامش در لیست اروپایی مفید خواهد بود. با این این حال این باعث نمی شود که اینتر جذب امرسون پالمیری را فراموش کند (یانگ، بیراگی و امرسون ممکن است سه وینگ بک چپ فصل بعد باشند).

4.اینتر در موقعیت خوبی برای جذب ماراش کومبولا قرار گرفته است. سِتی، رئیس ورونا حداقل 30 میلیون یورو برای او می خواهد اما آسیلیو و ماروتا قیمت کمتری را مدنظر دارند. تمدید انتقال قرضی ادی سالسیدو، انتقال قرضی لوسیان آگومه و همچنین انتقال دائمی ادواردو ورگانی درخواست هلاس ورونا از اینتر است اما واضح است که باید پول نقد موجود در معامله نیز تعیین شود. اگر اینتر بتواند رضایت ورونا را به دست بیاورد شاید اجازه دهد کومبولا فصل آینده را در این تیم به صورت قرضی باقی بماند.

5.چلینو، رئیس برشا امیدوار است بین اینتر، یوونتوس و میلان (شاید حتی باشگاه های دیگر) برای جذب ساندرو تونالی مزایده به راه بیفتد تا بتواند پول بیشتری را دریافت کند. پیشنهاد اینتر حدود 30 تا 35 میلیون یورو است اما چلینو که حاضر است تونالی را قرضی و با حق خرید اجباری واگذار کند، رقم بیشتری می خواهد. اینتر از اینکه رضایت تونالی را به دست آورده احساس امنیت دارد.

    

هیچ نظری وجود ندارد