اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه پانزدهم نوامبر

اینتر دات آی آر _ نگاهی به پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز جمعه بیست و چهارم آبان ماه:

  1. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر و یوونتوس در صورتی که منچستر یونایتد کریستین اریکسن را در ژانویه به خدمت نگیرد، آنگاه برای جذب آزاد این هافبک دانمارکی در تابستان 2020 رقابت خواهند کرد. همچنین این دو تیم ایتالیایی در تابستان برای خرید فدریکو کیه زا نیز در رقابت خواهند بود. قیمت او؟ حداقل 60 میلیون یورو.
  2. گاتزتا دلا اسپورت آنتونیو کونته می خواهد اولیویه ژیرو در ژانویه راهی اینتر شود. منابع آلمانی نیز از علاقه دورتموند به او گفته اند.
  3. به گزارش کوریره دلا اسپورت رودریگو دی پائول همچنان گزینه اینتر برای نقل و انتقالات ژانویه است و اودینزه در صورت از راه رسیدن پیشنهادی مناسب او را به فروش می رساند. چه قیمتی؟ پیشنهادات زیر 30 میلیون قطعا توسط این تیم رد خواهد شد.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، اینتر، یووه و ناپولی وضعیت ساندرو تونالی را زیر نظر دارند. برشا برای این هافبک جوان 50 میلیون یورو می خواهد.
  5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر آماده است برای جذب دژان کولوسفسکی در ژانویه به مذاکرات سرعت ببخشد تا نگذارد کار به تابستان بکشد(به دلیل احتمال آغاز مزایده). آتالانتا برای این بازیکن 19 ساله که به صورت قرضی در پارما حضور دارد 30 میلیون یورو می خواهد.
    

هیچ نظری وجود ندارد