اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 13 آذر:

  1. به گزارش فابریتزیو رومانو اینتر فقط در صورتی در ژانویه مهاجم خریداری می کند که به دور حذفی لیگ قهرمانان راه پیدا کند در غیر این صورت با خط حمله فعلی ادامه خواهد داد. همچنین اگر اینتر صعود کند برای خرید مهاجم، رقم زیادی خرج نخواهد شد و جذب بازیکنی با قیمت و شرایط مناسب مثل ژیرو در دستور کار قرار خواهد گرفت.
  2. به گزارش فابریتزیو رومانو اگر تاتنهام با پیشنهاد 50 تا 60 میلیون یورویی جلو بیاید، اینتر اشکرینیار را می فروشد. نهایی شدن انتقال به تاتنهام بستگی دارد.
  3. اینتر در جدیدترین رنکینگ یوفا در رتبه 25 قرار گرفت.
  4. ایجنت تالیافیکو، مدافع چپ آژاکس به اف سی اینتر نیوز گفت اگر در ژانویه پیشنهادی مناسبی از راه برسد او جدا خواهد شد. از این ایجنت پرسیده شد آیا آژاکس 25 تا 30 میلیون یورو می خواهد که او گفت رقم درخواستی کمتر از آن است. او همچنین گفت اینتر با توجه به اینکه در سالیان اخیر آرژانتینی های زیادی داشته می تواند مقصد خوبی برای تالیافیکو باشد.
  5. به گزارش پاسکواله گوارو اینتر برای جذب دی پائول از اودینزه جدی است و برخلاف برخی خریدهای قبلی مثل اریکسن سوتفاهمی بین کونته و مدیریت برای این بازیکن آرژانتینی وجود ندارد. به دلیل چند پُسته بودنه دی پائول، او گزینه ای ایده آل برای کونته به حساب می آید. نراتزوری اولین تماس ها با ایجنت دی پائول را برقرار کرده اما توافق با اودینزه که 30 تا 35 میلیون یورو می خواهد کار آسانی نخواهد بود.
کلو
۱۳ آذر ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *