اخبار برگزیده

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

6 آگوست 2020

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز پنجشنبه 6 آگست

6 آگوست 2020

رسمی؛ الکسیس سانچز به صورت آزاد به اینتر پیوست

پنج خبر کوتاه پنجشنبه سوم اکتبر

اینتر دات آی آر  _ نگاهی بر چهار خبر کوتاه روز پنجشنبه یازدهم مهر ماه:

  1. استبان کامبیاسو پس از دیدار اینتر و بارسلونا در استودیو اسکای اعلام کرد ورود دمبله به نفع بارسا شد و او مشکلاتی را برای سمت راست خط دفاعی نراتزوری ایجاد کرد. او همچنین گفت اینتر یکی از مدعیان اصلی کسب اسکودتو است و آنها در بازی برابر یووه باید با شدت زیادی در مقابل طرفداران خود بازی کنند.
  2. جوزپه برگومی پس از دیدار بارسلونا و اینتر در استودیو اسکای اعلام کرد اینتر با شخصیت پا به نیوکمپ گذاشت اما در انتهای بازی عملکرد خوب آنها فروکش کرد. برگومی همچنین از بازی اینتر در نیوکمپ احساس افتخار و غرور کرد.
  3. به گزارش اف سی اینتر نیوز، اینتر به دژان کولوسِفسکی بازیکن 19 ساله و مستعد آتالانتا که به صورت قرضی در پارما حضور دارد علاقمند است. این بازیکن که در پست هافبک/وینگر سمت راست بازی می کند در این فصل سری آ آمار یک گل و یک پاس گل را از خود ثبت کرده است.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، ماروتا به کونته قول تقویت خط میانی تیم در ژانویه را داده که البته این موضوع بستگی زیادی به جدایی بورخا والرو و گابریل باربوسا دارد. نامها؟ آرتورو ویدال، سندرو تونالی و یا سرگی میلینکوویچ ساویچ.
  5. به گزارش اسکای مشکل مصدومیت جزئی لوکاکو که مانعی برای حضورش در نیوکمپ بود حل شده است و او در ترکیب اولیه برابر یووه حضور خواهد داشت.
    

هیچ نظری وجود ندارد