اخبار برگزیده

3 جولای 2020

گزارش اینتر از مصدومیت موزس

3 جولای 2020

کونته ژکو را به کاوانی ترجیح می دهد

3 جولای 2020

رومانو: پس از اشرف حالا اینتر تونالی و امرسون را می خواهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پنج نکته آماری از دیدار اینتر-ساسولو

اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر و اپتا از بازی شب گذشته برابر ساسولو:

  1. کریستیانو بیراگی شب گذشته به شانزدهمین گلزن اینتر در این فصل از سری آ تبدیل شد. هیچ تیمی به اندازه اینتر در این فصل گلزن مختلف نداشته است. دی فرای، باستونی، دی آمبروزیو، کاندروا، یانگ، بیراگی، والرو، بارلا، بروزوویچ، وسینو، گالیاردینی، سنسی، اسپوزیتو، سانچز، لوکاکو و مارتینز 16 گلزن اینتر بوده اند.
  2. روملو لوکاکو شب گذشته نوزدهمین گل خود برای اینتر در این فصل از سری آ را به ثمر رساند. از نظر آمار در یک فصل، این تعداد گل دومین آمار برتر لوکاکو محسوب می شود. او فقط در فصل 2016/17 که در اورتون حضور داشت فقط موفق شده بیشتر از 19 گل در یک فصل به ثمر برساند (25 گل) واین فرصت را دارد در 11 بازی آینده اینتر در سری آ، رکورد خود را ارتقا دهد.
  3. بورخا والرو در بازی با ساسولو اولین گل خود با لباس اینتر در ورزشگاه جوزپه مه آتزا را به ثمر رساند. سه گل قبلی او برای اینتر مقابل فیورنتینا، ورونا و اودینزه همگی در بازی های بیرون از خانه به ثمر رسیده شده است.
  4. الکسیس سانچز در این فصل تاکنون سه بار از ابتدا در ترکیب اینتر قرار گرفته که در هر سه بازی روی گل ها تاثیر مستقیم داشته است (گلزنی برابرسمپدوریا و پاس گل برابر میلان و ساسولو).
  5. شب گذشته سمیر هندانوویچ با عبور از سرجیو چرواتو، تبدیل به بیست و پنجمین بازیکن از نظر بیشترین تعداد بازی در سری آ شد (467 بازی).
    

هیچ نظری وجود ندارد