اخبار برگزیده

23 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی چهارشنبه 23 سپتامبر

22 سپتامبر 2020

جانشین اشکرینیار در صورت انتقال به تاتنهام شناسایی شد؛ کاندروا…

22 سپتامبر 2020

رسمی؛ آرتورو ویدال به اینتر پیوست

پیروزی 3-1 مقابل بارسلونا در سال 2010 شاهکار بود؛ کونته…”

اینتر دات آی آر _ مهاجم سابق نراتزوری می گوید بردن 6 بازی ابتدایی فصل که اینتر کونته آن را به دست آورده ساده نیست.

فقط چند ساعت تا آغاز بازی بارسلونا و اینتر زمان باقی مانده و کوریره دلا اسپورت به سراغ دیگو میلیتو رفته است و با او در مورد سال 2010 صحبت کرده است:

آن یک مسابقه حماسی برابر تیمی بود که لیونل مسی بهترین فوتبالیست جهان را داشت و آن اینتر، اینتری عالی و بزرگ بود. آن دیدار بهترین پیروزی برای من محسوب می شود زیرا اجازه داد به رویای خود که به منظور فتح لیگ قهرمانان که باشگاه سالها آن را نبرده بود برسیم. 10 نفره شدن؟ آن اینتر قلبی بزرگ داشت و هرگز تسلیم نشد. پس از اخراج تیاگو موتا متراکم تر شدیم و بیشتر از 100 درصد توانمان را دادیم و سزاوار صعود به فینال بودیم. پیروزی 3-1 در بازی رفت شاهکار بود و مسابقه ای خارق العاده برای ما به شمار می رفت. رفتن به بارسلونا با این برتری، به ما آگاهی داد که می توانیم در بازی برگشت نیز خوب عمل کنیم و موفق بودیم و به فینال راه یافتیم.

میلیتو در مورد بازی امشب، شروع اینتر کونته و لوکاکو نیز گفت:

دیدار سختی خواهد بود زیرا بازی در نیوکمپ بسیار پیچیده است. حتی اگر قرار است با تیمی عالی روبه رو شد، این امکان برای اینتر هست تا خوب کار کند. در لیگ قهرمانان به نظر نمی رسد که آنها می خواستند اینگونه شروع کنند (اشاره به تساوی با اسلاویا) اما در سری آ به خوبی در حال کار هستند. کسب 6 پیروزی از 6 بازی کار ساده ای نیست و این قدرت تیم را نشان می دهد. کونته مثل مورینیو؟ کونته را نمی شناسم اما او مربی فوق العاده ای است که ذهنیت پیروزی را به تیم منتقل کرده است. کاری که تاکنون انجام داده چشمگیر بوده و یک مربی کلاس جهانی محسوب می شود. امیدوارم او مربی مناسبی برای رساندن اینتر به موفقیت هایی دوباره باشد. او مطمئنا برای داشتن فصلی مهم پایه گذاری لازم را انجام داده است. تفاوت من و لوکاکو؟ ما متفاوت با یکدیگر هستیم اما او مهاجم بسیار مهمی است و فصل را به خوبی آغاز کرده است. مطمئنم او گل های زیادی به ثمر خواهد رساند.
    

هیچ نظری وجود ندارد