اخبار برگزیده

27 ژانویه 2020

آخرین اخبار از نقل و انتقالات اینتر

27 ژانویه 2020

اریکسن وارد میلانو شد (تصویر)

27 ژانویه 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از گاتزتا

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پیشنهاد رم و ناپولی برای ایکاردی روی میز اینتر اما…

اینتر دات آی آر _ روزنامه چاپ شهر میلان مدعیست ایکاردی منتظر یووه می ماند.

ورود رم و ناپولی به رقابت برای جذب مائورو ایکاردی باعث نشد نظر او تغییر کند هرچند اینتر در حال وارد کردن فشار به این بازیکن برای بررسی پیشنهاداتش است. وندا نارا همسر و مدیر برنامه های او با هر دو باشگاه رم و ناپولی صحبت داشته اما در حال حاضر این بازیکن آرژانتینی زمان گرفته تا برای پیشنهاد یووه منتظر بماند.

یوونتوس یک استراتژی واضح دارد و آن فروش بازیکنان مازاد بر نیاز خود و سپس اقدام برای ایکاردی است. دستمزدی که بیانکونری برای کاپیتان سابق اینتر در نظر گرفته 8 میلیون یورو در فصل است اما برای راضی کردن نراتزوری 80 میلیون یورو نیاز است. اگر آنها نمی توانند این رقم را بپردازند باید پائولو دیبالا را پیشنهاد کنند.

ایده رم برای جذب ایکاردی نیز واگذار کردن ژکو و پرداخت 35 تا 40 میلیون یورو به اینتر است. زیبایی های شهر رم و شورو شوق طرفداران این تیم مورد تایید ایکاردی است اما پروژه آنها و غیبتشان در لیگ قهرمانان موانع انتقال به حساب می آیند. پیشنهاد ناپولی نیز 55 میلیون یورو است که می تواند به 60 افزایش پیدا کند. در ناپولی، ایکاردی می تواند در لیگ قهرمانان بازی کند اما از آنجا که او می خواهد برای یووه به میدان برود بنابراین به نظر نمی رسد رفتن به ناپولی  نیزبرایش متقاعد کننده باشد. آنچه خواندید گزارشی است که گاتزتا دلا اسپورت در چاپ روز دوشنبه خود منتشر کرده است.

    

هیچ نظری وجود ندارد