اخبار برگزیده

24 آوریل 2018

“اینتر با تک گل ایکاردی یوونتوس را شکست میدهد”

24 آوریل 2018

“اینتر نباید فرصت بردن یووه را از دست بدهد. دی فرای یک پدیده است”

24 آوریل 2018

علاقه ولورهمپتون به پینامونتی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پیش بازی اینتر – یوونتوس؛ دربی ایتالیا، رقابتی برای اسکودتو

اینتر دات آی آر _ اینتر و یوونتوس امشب، ساعت 23:15 در حالی در شهر تورین به مصاف هم می روند که این بازی می تواند در آینده برنده اسکودتو تاثیر بسزایی بگذارد.
بعد از شکست سنگینی که اینتر به کیه وو در جوزپه مئاتسا تحمیل کرد، حالا به همراه یوونتوس و ناپولی در صدر جدول به رقابت می پردازند. اکنون زمان برگزاری دربی ایتالیا رسیده و اینتر به تورین می رود و میهمان بانوی پیر ایتالیا می شود، بازی ای که نتیجه آن در تکلیف برنده اسکودتو نقش موثری خواهد داشت.
اینتر تحت هدایت لوچیانو اسپالتی تا کنون در تمامی بازی های انجام شده موفق بوده و با نتیجه ای که هفته گذشته مقابل کیه وو کسب کرده است، با روحیه ای بالا به مصاف رقیب تورینی خود خواهد رفت. باید توجه داشت که این دیدار، آزمونی واقعی برای نراتزوری خواهد بود و عیار واقعی اینتر اسپالتی در این بازی مشخص خواهد شد. دیداری که نسبت به دیدار با کیه وو تفاوت زیادی دارد.
از طرفی یوونتوس بعد از دو پیروزی مهم مقابل ناپولی و المپیاکوس، به نوار موفقیت خود بازگشته است. چیزی که تیم ماسیمو آلگری کم دارد گیرایی و تاثیرگذاری در بازی است. به نظر می رسد یوونتوس بیشتر بر اساس تاکتیک حریف، ترکیب خود را سازمان دهی می کند. بیانکوری تقریباً قادر است هر تیم که در سطح جهان مقابلشان بازی می کند را شکست دهد، و مطمئناً اسپالتی در مقابل تهدیدهای متنوع تیم یوونتوس هوشیار خواهد بود.
فلسفه اسپالتی در اینتر روز به روز در حال گسترش است و تمام بازیکنان در پست های خود جا افتاده اند و هماهنگی بیشتری نسبت به ابتدای فصل در نراتزوری دیده می شود، بازیکنان بازی به بازی اشتباهات خود را هرچند خفیف اصلاح می کنند، ولی متد آلگری عیناً عکس این فلسفه است. او از تیم خود انعطاف پذیری تاکتیکی می خواهد، او می خواهد با هر حریفی از تاکتیکی مخصوص آن حریف استفاده کند.
این دیدار جنجالی تر از گذشته اتفاق خواهد افتاد، آن هم بعد از اظهار نظرهای نه چندان مناسبی که مهمانان برنامه تلویزیون یوونتوس در بخشی از برنامه خود در مورد نراتزوری اعلام داشته اند. البته این بازی به خودیِ خود یک درگیری تمام عیار است و یک بازی برای نشان دادن کیفیت سری آ، که توسط دو تیم بالای جدول رخ می دهد.
اخبار تیم: ژوائو میراندا و روبرتو گالیاردینی بعد از سپری شدن محرومیت خود به ترکیب ثابت بازگشته اند. هم چنین وچینو که در بازی با کیه وو بر روی نیمکت نشسته بود، ممکن است در کنار گالیاردینی در ترکیب بازی کند. ترکیب احتمالی اینتر 4-2-3-1 خواهد بود: هندانوویچ – سانتون – اسکرینیار – میراندا – دی آمبروزیو – گالیاردینی – وچینو – پرسیچ – والرو – کاندروا – ایکاردی(کاپیتان).

 

 

    

2 نظر