اخبار برگزیده

21 ژانویه 2018

اینتر ۱ – ۱ آاس رم: تساوی های متوالی افعی ها در سری آ

20 ژانویه 2018

آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد ایکاردی پس از ژانویه ؛ جزئیات

20 ژانویه 2018

“رافینیا فقط اینتر را میخواست.او به اسپالتی حداکثر تنوع را ارائه خواهد داد”

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پیش بازی اینتر – یوونتوس؛ دربی ایتالیا، رقابتی برای اسکودتو

اینتر دات آی آر _ اینتر و یوونتوس امشب، ساعت 23:15 در حالی در شهر تورین به مصاف هم می روند که این بازی می تواند در آینده برنده اسکودتو تاثیر بسزایی بگذارد.
بعد از شکست سنگینی که اینتر به کیه وو در جوزپه مئاتسا تحمیل کرد، حالا به همراه یوونتوس و ناپولی در صدر جدول به رقابت می پردازند. اکنون زمان برگزاری دربی ایتالیا رسیده و اینتر به تورین می رود و میهمان بانوی پیر ایتالیا می شود، بازی ای که نتیجه آن در تکلیف برنده اسکودتو نقش موثری خواهد داشت.
اینتر تحت هدایت لوچیانو اسپالتی تا کنون در تمامی بازی های انجام شده موفق بوده و با نتیجه ای که هفته گذشته مقابل کیه وو کسب کرده است، با روحیه ای بالا به مصاف رقیب تورینی خود خواهد رفت. باید توجه داشت که این دیدار، آزمونی واقعی برای نراتزوری خواهد بود و عیار واقعی اینتر اسپالتی در این بازی مشخص خواهد شد. دیداری که نسبت به دیدار با کیه وو تفاوت زیادی دارد.
از طرفی یوونتوس بعد از دو پیروزی مهم مقابل ناپولی و المپیاکوس، به نوار موفقیت خود بازگشته است. چیزی که تیم ماسیمو آلگری کم دارد گیرایی و تاثیرگذاری در بازی است. به نظر می رسد یوونتوس بیشتر بر اساس تاکتیک حریف، ترکیب خود را سازمان دهی می کند. بیانکوری تقریباً قادر است هر تیم که در سطح جهان مقابلشان بازی می کند را شکست دهد، و مطمئناً اسپالتی در مقابل تهدیدهای متنوع تیم یوونتوس هوشیار خواهد بود.
فلسفه اسپالتی در اینتر روز به روز در حال گسترش است و تمام بازیکنان در پست های خود جا افتاده اند و هماهنگی بیشتری نسبت به ابتدای فصل در نراتزوری دیده می شود، بازیکنان بازی به بازی اشتباهات خود را هرچند خفیف اصلاح می کنند، ولی متد آلگری عیناً عکس این فلسفه است. او از تیم خود انعطاف پذیری تاکتیکی می خواهد، او می خواهد با هر حریفی از تاکتیکی مخصوص آن حریف استفاده کند.
این دیدار جنجالی تر از گذشته اتفاق خواهد افتاد، آن هم بعد از اظهار نظرهای نه چندان مناسبی که مهمانان برنامه تلویزیون یوونتوس در بخشی از برنامه خود در مورد نراتزوری اعلام داشته اند. البته این بازی به خودیِ خود یک درگیری تمام عیار است و یک بازی برای نشان دادن کیفیت سری آ، که توسط دو تیم بالای جدول رخ می دهد.
اخبار تیم: ژوائو میراندا و روبرتو گالیاردینی بعد از سپری شدن محرومیت خود به ترکیب ثابت بازگشته اند. هم چنین وچینو که در بازی با کیه وو بر روی نیمکت نشسته بود، ممکن است در کنار گالیاردینی در ترکیب بازی کند. ترکیب احتمالی اینتر 4-2-3-1 خواهد بود: هندانوویچ – سانتون – اسکرینیار – میراندا – دی آمبروزیو – گالیاردینی – وچینو – پرسیچ – والرو – کاندروا – ایکاردی(کاپیتان).

 

 

    

2 نظر