اخبار برگزیده

5 آگوست 2020

“خوشحالم که شاگردانم هنوز آماده رفتن به تعطیلات نیستند؛ اریکسن…”

5 آگوست 2020

اینتر 2-0 ختافه؛ دو قدم دیگر تا فینال!

5 آگوست 2020

احتمال اقدام اینتر برای بازگرداندن بوناتزولی

پیش بازی بارسلونا-اینتر؛ طلسم نیوکمپ شکسته می شود؟

اینتر دات آی آر _ اینتر به امید کسب امتیاز به اسپانیا رفته است.

بارسلونا و اینتر در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان چهارشنبه شب از ساعت 22:30 به وقت ایران به مصاف هم خواهند رفت. قضاوت این دیدار که در نیوکمپ برگزار خواهد شد را اسکومینا برعهده خواهد داشت. آبی و اناری ها در اولین بازی خود در این رقابت ها به مصاف دورتمند رفتند و با یک امتیاز آلمان را ترک کردند در حالی که اینتر نیز در واپسین لحظات بازی از شکست خانگی برابر اسلاویا پراگ گریخت.

بارسلونا بدون شک اومتیتی و جوردی آلبا و آنسو فاتی را در این دیدار در اختیار نخواهد داشت و وضعیت حضور لیونل مسی و عثمان دمبله نیز نامشخص است. اینتر نیز با ترکیب کامل خود به اسپانیا سفر کرده است.

ترکیب احتمالی اینتر: هندانوویچ، گودین، دی فرای، اشکرینیار، دی آمبروزیو، سنسی، بارلا، بروزوویچ، آساموآ، سانچز، لوکاکو

ترکیب احتمالی بارسلونا: تراشتگن، فیرپو، لنگله، پیکه، سمدو، دی یونگ، بوسکتس، آرتور، گریزمان، پرز، سوارز

پیشبینی هواسکورد: پیروزی یک بر صفر بارسلونا

نکات آماری:

در 8 تقابل اخیر این دو تیم در لیگ قهرمانان 4 برد سهم بارسلونا و 1 برد سهم اینتر بوده و 3 دیدار نیز بین آنها مساوی شده است. تمام این 4 برد بارسلونا در نیوکمپ بوده و اینتر موفق نشده حتی یک امتیاز نیز در زمین این تیم دشت کند. آنها در نیوکمپ حتی موفق به گلزنی نیز نشده اند. در این 8 تقابل بارسلونا 10 گل و اینتر 4 گل به ثمر رسانده اند.

6 مورد از این 8 تقابل نیز در مرحله گروهی بوده است. در فصل 2002-2003 بارسلونا در نیوکمپ 3 بر صفر برنده بود و در بازی برگشت دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند. در فصل 2009-2010 نیز بازی در سن سیرو بدون گل خاتمه یافت و در بازی برگشت نیز آبی و اناری ها 2 بر صفر برنده شدند. در فصل 2018-2019 نیز بارسلونا در نیوکمپ 2 بر صفر به پیروزی رسید اما در جوزپه مه آتزا گل دقایق پایانی ایکاردی مانع از شکست افعی ها شد.

    

هیچ نظری وجود ندارد