اخبار برگزیده

21 ژانویه 2018

اینتر ۱ – ۱ آاس رم: تساوی های متوالی افعی ها در سری آ

20 ژانویه 2018

آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد ایکاردی پس از ژانویه ؛ جزئیات

20 ژانویه 2018

“رافینیا فقط اینتر را میخواست.او به اسپالتی حداکثر تنوع را ارائه خواهد داد”

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پیش نمایش : اینتر – کیه وو

اینتر دات آی آر _ با پیروزی هفته گذشته اینتر مقابل کالیاری، اینتر شانس صدرنشینی را بیش از همیشه در اختیار دارد البته اگر بتواند امروز ساعت 15:00 به وقت میلان (17:30 به وقت ایران) مقابل تیم کیه وو به برد خانگی دست پیدا کند.
جدا از نتیجه ای که اینتر هفته گذشته مقابل کالیاری توانست کسب کند، سختی بازی با کالیاری مخصوصاً در 30 دقیقه ابتدایی بازی از نگاه ها پنهان نماند. اگر سیوهای سمیر هندانوویچ و استفاده از موقعیت های کاپیتان ایکاردی نبود نراتزوری نمی توانست به نتیجه دلخواهش برسد، و با وجود فشار کالیاری پایان بازی جور دیگری رقم می خورد.
اینتر در مواجهه با تیم هایی با پایه های دفاعی مشکل دارد و کیه وو تحت هدایت رونالدو ماران یکی از این تیم هاست. در واقع الاغ های پرنده ورونا (لقب تیم کیه وو!) تا بدین جا قدرت دفاعی پایدار و دائمی از خود نشان داده اند، آن هم بدون اینکه چینش دفاعی قابل پیش بینی داشته باشند. غیبت گالیاردینی و وچینو بر عکس انتظارها می تواند اتفاق خوبی در این بازی باشد، اگر به جای آن ها ژوآو ماریو و مارسلو بروزوویچ که خلاقیت بیشتری در بازی سازی دارند به میدان بروند. آن ها می توانند بازی را به کناره ها ببرند و به یک سوم زمین کیه وو نزدیک تر شوند.
این نکته را باید در نظر داشت که کیه وو هم تیمی است که به راحتی می تواند در ضد حمله ها به گل برسد. روبرتو انگلس که به طور قرضی در این باشگاه توپ می زند می تواند بیشترین دردسر را برای دفاع های وسط نراتزوری ایجاد کند. رانوکیا و اسکرینیار بدون هافبک های دفاعی همیشگیِ تیم کار سختی در پیش دارند و احتمال اینکه دفاع های کناری عقب تر بازی کنند، می رود. این اتفاق دور از ذهن نیست که دی آمبروزیو به عنوان مدافعی دو کاره استفاده شود؛ هم گوشه و هم وسط.
مسئله ای که به صورت کلیشه ذهن های هواداران را آزار می دهد این مسئله است که اینتر در مواقعی که شرایط برای موفقیت فراهم است ممکن است نتایج عکس به دست آورد. اگر آن ها از لحاظ عصبی تحت فشار نباشند و آموزش های اسپالتی از لحاظ روانی بر بازیکنان اثر کند، حتی غیبت بازیکنان کلیدی نیز نمی تواند مانع از پیروزی آن ها شود.
خبرهای تیم:
خبرها در کمپ تمرینی حاکی از درمان وچینوی مصدوم است. اما حتی اگر به این بازی برسد بعید به نظر می رسد از ابتدا در ترکیب اصلی قرار بگیرد. میراندا و گالیاردینی هم به خاطر کارت زرد محروم هستند. ترکیب احتمالی 4-2-3-1 می تواند باشد با حضور : هندانوویچ – ناگاتومو – اسکرینیایر – رانوکیا – دی آمبروزیو – والرو – بروزوویچ – پرسیچ – ماریو – کاندروا – ایکاردی.
باید منتظر نتیجه دیدار افعی های میلان و الاغ های ورونا بمانیم!

    

هیچ نظری وجود ندارد