اخبار برگزیده

24 آوریل 2018

پلن والنسیا برای خرید کندوگبیا

24 آوریل 2018

معاوضه ی پینامونتی و سوریانو ؟

24 آوریل 2018

اینتر یا میلان مقصد آینده ی احتمالی بوفال

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

چرا پیولی بهترین گزینه برای جایگزینی دی بوئر است؟

اینتر دات آی آر-وبسایت کالچو مرکاتو مقاله ای با نام “پیولی کاملترین گزینه برای جایگزینی دی بوئر” منتشر کرد و این مربی را بهترین گزینه برای اینتر دانست.

 

لقبی که به اینتر میدهند لقب پاتزا اینتر به معنی اینتر دیوانه است. باشگاهی غیرقابل پیش بینی تحت تسلط یک مالک ایتالیایی که حتی با مالکان جدید (ورژنی از آسیای شرقی) نیز نباید برای لقب آن استثنا قائل شد.مالکان جدید به همراه اریک توهیر رئیس این باشگاه تجربه ی زیادی در فوتبال ایتالیا ندارند.آنها در روابط بسیار خوبی با مشاورشان کیا جورابچیان قراردارند که با این حال فقط به فکر کسب و کار و منافع شخصی اش میباشد و آنها نباید با وجود مدیران با دانشی مثل آسیلیو و زانتی در تصمیمات فوتبالی به جورابچیان اعتماد کنند.
اخراج فرانک دی بوئر حاصل سازماندهی و مدیریت بد باشگاه بود.هیچ فردی نمیداند که چرا اریک توهیر در ماه آگوست او را ۱۰ روز مانده به شروع فصل بعنوان سرمربی و جانشین روبرتو مانچینی برگزید.این مرد هلندی هیچگونه آشنایی با فوتبال ایتالیا و زبان این کشور نداشت.فرانک ۸۴ روز بعد اخراج شد درحالی که روز جمعه در جلسه ی سهامداران از او حمایت کامل شده بود! اکنون نیز نام گزینه هایی مطرح شده است که بعلت نداشتن شناخت از فوتبال ایتالیا این امکان وجود دارد به سرنوشت دی بوئر دچار شوند و انتصاب آنان ریسک بزرگیست.گزینه هایی مثل ویتور پریرا و یا مارسلینو!
اتاق فرمان اینتر شامل سه عضو مهم یعنی زانتی ، آسیلیو و گاردینی روی گزینه ای ایتالیایی به نام استفانو پیولی اتفاق نظر دارند.این درست است که مربی سابق لاتزیو رزومه ی بین المللی درخشانی نداشته و گزینه ای جذاب نیست اما نویسندگان کالچومرکاتو معتقدند او بهترین جایگزین برای دی بوئر خواهد بود.
پیولی دقیقا میداند سری آ چیست.او فلسفه و بازیکنان این لیگ را میشناسد.بازیکنان اینتر کیفیت بالایی دارند و تمام چیزی که او نیاز به انجام دارد این است که بازیکنان را در پست اصلی و مناسب به بازی بگیرد.انجام انتخاب هایی نرمال که میتواند به تیم تعادل بدهد و این موضوع است که اینتر در حال حاضر نیازمندش میباشد.انتخاب یک مربی نرمال بجای یک مربی ویژه اکنون برای نشستن روی نیمکت نراتزوری ها اقدامی فوری باید باشد.
پیولی هرگز در باشگاههای بزرگ مربیگری نکرده است اما دو فصل پیش با لاتزیو کاری بزرگ انجام داد و بالاتر از تیمهایی مثل اینتر مانچینی و یا ناپولی بنیتز این تیم را به مرحله ی پلی آف لیگ قهرمانان رساند.در آن فصل لاتزیو فوتبالی جذاب بازی میکرد.پیولی بهترین گزینه برای اینتر میتواند باشد و باید دید مالکان چینی که فردا وارد میلان میشوند چه تصمیمی خواهند گرفت.

    

یک نظر